Fame MMA 9 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Fame MMA 9 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]
Autor: FAME MMA Fame MMA 9 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Kolejność walk na Fame MMA 9 to jedna z kwestii, która intryguje polskich internautów. Jak wygląda sytuacja w tym temacie, jeśli chodzi o Fame MMA 9? Kto, o której walczy? Kto, w jakiej kolejności da walkę na Fame MMA 9? Niewątpliwie największe emocje wzbudza walka Kacpra Błońskiego z Sylwestrem Wardęgą. Youtuberzy po miesiącach internetowych potyczek i niejasności postanowili spotkać się i wyjaśnić spór w okrągłej klatce. Jedną z ostatnich walk będzie również pojedynek pomiędzy Kizo a Arabem, który wskoczył do karty walk w zastępstwie za kontuzjowanego Popka.

Spis treści

 1. Fame MMA 9 - kolejność walk
 2. Fame MMA 9 - godzina

Fame MMA 9 - KOLEJNOŚĆ WALK: kto, kiedy walczy? Jak wygląda sytuacja w tym temacie, jeśli chodzi o Fame MMA 9? Kolejność walk, czyli rozpiska z wymienionymi wszystkimi starciami interesuje polskich internautów. Szczególnie są zainteresowani kwestią tego, kiedy walczy Wardęga z Błońskim i szukają odpowiedzi kiedy walka Kizo z Arabem. Oczywiście uwagę zwróci również inne starcie. Na Fame MMA 6.03.2021 wszystkich czeka walka Kubańczyka z Marcinem Malczyńskim o pas federacji w kategorii średniej. Lada chwila dowiemy się, czy będzie nowy mistrz tej wagi. W trakcie wydarzenia czekają nas również muzyczne niespodzianki. Kto, o której godzinie walczy na Fame MMA 9?

SZEF FAME MMA odpowiada WARDĘDZE! To było NIEWŁAŚCIWE [Koloseum]

Fame MMA 9 - kolejność walk

Fame MMA 9 kolejność walk interesuje internatów czekających z dużą niecierpliwością na walkę wieczoru. Tu głównym bohaterem miał być Popek, jednak w wyniku kontuzji musiał zrezygnować ze starcia. Pawła Mikołajuwa zastąpi Gabriel Al-Sulwi, czyli Arab. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? Nieoficjalnie mówi się, że galę rozpocznie pojedynek pomiędzy Jakubem Postem a Mikołajem Rdzankiem. Później w okrągłej klatce ma pojawić się Oleg Riaszeńcew, którego rywalem jest Patryk Karaś. 

Oto nieoficjalna kolejność walk na Fame MMA 9:

 1. Oleg Riaszeńcew vs Patryk 'Ryba' Karaś
 2. Krystian 'Krycha' Wilczak vs Patryk 'Mortalcio' Baran
 3. Karolina 'Way of Blonde' Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
 4. Jakub Post vs Mikołaj 'Vandal' Rdzanek
 5. Mariusz 'Hejter' Słoński vs Filip Zabielski
 6. Patryk 'Patrykos' Domke vs Paweł 'Ponczek' Sikora
 7. Zusje vs Kamila Wybrańczyk
 8. Marcin Malczyński vs Jakub 'Kubańczyk' Flas
 9. Sylwester 'Wardęga' Wardęga vs Kacper Blonsky
 10. Patryk 'Kizo' Woziński vs Gabriel Al-Sulwi

Fame MMA 9 - godzina

Godzina Fame MMA 9 interesuje wiele osób, choć nie jest tajemnicą, że wiele osób postanowiło ustawić sobie przypomnienie w telefonie. Fame MMA 9 w PPV rozpocznie się punktualnie o 19:30, a pierwszej walki spodziewać się możemy w okolicach godziny 20:00. Ostatnia walka rozpocznie się w okolicach godziny 00:00. Wtedy do oktagonu powinien wejść Kizo, który spróbuje wygrać swoją pierwszą walkę w Fame MMA. Godziny walk na Fame MMA 9 są orientacyjne, więc bądźcie czujni oglądając wydarzenie na żywo.

Najnowsze