Fame MMA 11 stream live: gdzie i o której oglądać? Fame MMA 2.10.2021

Fame MMA 11 stream live: gdzie, kiedy i o której oglądać? Fame MMA 2.10.2021 online
Autor: Lizakowska / Fame MMA Fame MMA 11 stream live: gdzie, kiedy i o której oglądać? Fame MMA 2.10.2021 online

Stream Fame MMA 11 live to ważna kwestia dla wszystkich, którzy nie chcą przegapić elektryzujących pojedynków z udziałem czołowych influencerów, gwiazd mediów społecznościowych czy muzyki. Gdzie oglądać Fame MMA 11 online? Kiedy? O której godzinie start? Poznajcie odpowiedzi na te wszystkie pytania w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Fame MMA 11 stream live: gdzie?
  2. Fame MMA 11 stream live: kiedy i o której?

Fame MMA 11 stream live: gdzie, kiedy i o której oglądać? Zastanawiacie się, jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o Fame MMA 2.10.2021 online? Niewątpliwie cena Fame MMA 11 ppv nie powinna nikogo przerazić, kto uwielbia oglądać swoich ulubionych influencerów w oktagonie. 2 października 2021 w klatce pojaw się Norbert Smoliński, którego rywalem jest Piotr Kołaczyński. Mowa oczywiście o pojedynku pomiędzy Smolastym a Miłym Panem. Do oktagonu wejdą wcześniej jednak tacy zawodnicy, jak Marcin Malczyński oraz Arkadiusz Tańcula, czy Krystian Wilczak i Aleksandr Muzheiko. Walka wieczoru Fame MMA 11 to natomiast starcie odwiecznych rywali. Borys Mańkowski, czyli faworyt internautów, zmierzy się z Normanem Parke. Zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej przez 15 minut bez podziału na rundy. Co to oznacza? W trakcie ich pojedynku nie będzie żadnej przerwy!

Smolasty jakiego nie znacie. Szczery wywiad w ESKA Live ujawnia tajemnice rapera

Fame MMA 11 stream live: gdzie?

Gdzie oglądać Fame MMA 11 stream live? Transmisja na żywo odbędzie się tylko w jednym miejscu. Mowa o oficjalnym serwisie federacji, czyli famemma.tv. Wszystkie nielegalne streamy online będą blokowane.

Fame MMA 11 stream live: kiedy i o której?

Kiedy oglądać Fame MMA 11 stream live? Gala odbędzie się 2 października 2021, a rozpocznie się punktualnie o godzinie 21:00. 

Fame MMA 11 PPV to jedyna opcja, by oglądać galę z udziałem popularnych muzyków, gwiazd internetu i znanych osobistości showbiznesu. Karta walk Fame MMA 11 na pewno sprawi, że emocje sięgną zenitu.

Sonda
Kto wygra walkę?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE