FAME MMA 6 - PPV. Ile kosztuje i jak wykupić dostęp do transmisji?

2020-03-28 16:00 kw
Fame MMA
Autor: screen Facebook/famemmatv

Przed nami kolejna, szósta już gala Fame MMA. Po raz kolejny będziemy mieli okazję obejrzeć walki youtuberów, influencerów oraz celebrytów, którzy zmierzą się ze sobą w oktagonie. Poprzednie edycje wydarzenia przyciągały ogromną publiczność, która z zafascynowaniem przyglądała się kolejnym walkom. Wiadomo już, że podczas Fame MMA 6 wystąpią Marta LinkiMaster Linkiewicz, Kamila Zusje Smogulecka, Marcin Najman oraz Don Kasjo. Ile kosztuje PPV i jak wykupić dostęp do transmisji gali?

FAME MMA 6 - PPV. Ile kosztuje i jak wykupić dostęp do transmisji? Gale Fame MMA cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że organizowane są kolejne, które przyciągają coraz to większą publiczność. Już 28 marca 2020 roku w Częstochowie odbędzie się szósta odsłona Fame MMA. Tym razem w oktagonie zobaczymy między innymi LinkiMaster, Don Kasjo, Najmana czy też Piotra Piechowiaka.

Fame MMA 6 – PPV

Fame MMA 6 zbliża się wielkimi krokami – odbędzie się już 28 marca 2020 roku w Częstochowie. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji wydarzenia, transmisja będzie dostępna online i będzie płatna. Walki youtuberów, influencerów oraz celebrytów będzie można śledzić na żywo po wykupieniu PPV. Jego koszt to zaledwie 19,99 zł. Więcej informacji na temat nadchodzącej gali oraz jej transmisji znajdziecie na stronie famemma.tv

NAJNOWSZE