FAME MMA 4 - PPV

i

Autor: Screen z YouTube/FAME MMA FAME MMA 4 - PPV

FAME MMA 4 - PPV. Ile kosztuje i jak wykupić dostęp do transmisji czwartej edycji?

2019-06-22 21:53

FAME MMA 4 odbędzie się w sobotę, 22 czerwca w Częstochowie. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością i z pewnością przyciągnie przed ekrany telewizorów mnóstwo fanów. FAME MMA 4 dostępne będzie w formule PPV. Sprawdźcie cenę usługi i jak ją wykupić.

FAME MMA 4: Marta 'Linkimaster' Linkiewicz vs Lil Masti, BOXDEL vs Kubańczyk, Medusaofficial vs Knaziu to tylko część atrakcji, które przygotowali nam organizatorzy największego w Polsce wydarzenia z udziałem youtuberów, influencerów i celebrytów. W sobotę, 22.06.2019 w Hali Sportowej w Częstochowie odbędzie się czwarta edycja FAME MMA. Przyzwyczailiśmy się, że każda kolejna gala cieszy się coraz to większą popularnością i tak też jest tym razem. Dwie konferencje poprzedzające galę w Częstochowie biją rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Nie mamy wątpliwości, że FAME MMA 4 zgromadzi przed telewizorami i monitorami mnóstwo widzów freak fightów.

FAME MMA 4 - PPV, cena, jak kupić

Tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich gal FAME MMA, transmisja z 4. gali będzie udostępniona wyłącznie w formule PPV. Koszt usługi to jedyne 19,99 zł. Jak wykupić dostęp? Wystarczy wejść na stronę famemma.tv, kliknąć "KUP DOSTĘP". FAME MMA 4 rozpocznie się o godzinie 20:00.

FAME MMA 4 - cała karta walk

FAME MMA 4 - druga konferencja

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE