Fame MMA 17 PPV: CENA. Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV Fame MMA 17 live?

Fame MMA 17 PPV: CENA. Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV Fame MMA 17 live?
Autor: FAME MMA Fame MMA 17 PPV: CENA. Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV Fame MMA 17 live?

Cena PPV Fame MMA 17 dla jednych będzie zbyt wysoka, a na drugich nie zrobi ona wrażenia. Biorąc pod uwagę to, jakie walki na Fame MMA 17 zostały dogadane, to możecie być pewni dużych uniesień. Do klatki wejdzie między innymi Amadeusz Ferrari Roślik, który swoją tajską wyprawą wywołał spore emocje w ostatnich tygodniach. To właśnie na tej gali, która odbędzie się 3 lutego 2023 w Krakowie zadebiutuje Czarek Jóźwik, Wac Toja czy Sebastian Fabijański! Ile kosztuje PPV Fame MMA 17? Jaka jest cena? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły związane z transmisją już teraz.

Spis treści

 1. Fame MMA 17 PPV: gdzie oglądać?
 2. Fame MMA 17 PPV: CENA
 3. Fame MMA 17 PPV: gdzie?
 4. PPV Fame MMA 16 live - jak wykupić?

Fame MMA 17 PPV: cena jest wyższa czy niższa w porównaniu do poprzedniej gali? Ile kosztuje PPV Fame MMA 17 live? Pytania o koszt licencji umożliwiającej oglądanie Fame MMA 17 live online zyskały na popularności po nowym roku, gdy w niektórych sektorach gospodarki mieliśmy wzrost opłat. Choć niewątpliwie cena Fame MMA 17 PPV nie przestraszy osób, które czekają i chcą legalnie obejrzeć pojedynki swoich ulubionych zawodników. Do klatki powróci Amadeusz Ferrari Roślik, który część okresu przygotowawczego spędził w Tajlandii. Jego rywalem jest 22-letni pięściarz z Wrocławia, Kamil Łaszczyk. Ich starcie odbędzie się jako main event gali w Krakowie. Tuż przed nimi czeka nas walka Wac Toja vs Sebastian Fabijański. Dla jednego, jak i drugiego będzie to absolutny debiut, jeśli chodzi o wejście do oktagonu. Karta walk Fame MMA 17 zawiera również mistrzowski pojedynek o zwakowany przez Kubańczyka pas do 84 kilogramów. Arkadiusz Tańcula zawalczy o niego z Maksymilianem Wiewiórką.

Fame MMA 17 PPV: gdzie oglądać?

Fame MMA 17 PPV obejrzą stali widzowie, miłośnicy gal federacji, ale również zupełnie nowi widzowie. Organizatorzy zdecydowali, że łącznie zawalczy dwadzieścia gwiazd, co daje dziesięć walk gali w Krakowie. Filip Filipek Marcinek po zwycięstwie z Dariuszem Lwem Kaźmierczukiem stoczy sportowy bój z Robertem Karasiem. Czarek Jóźwik skrzyżuje rękawice z Tomaszem Gimperem Działowym, a Marcin Wrzosek z Piotrem Szeligą. Fame MMA 17 na żywo w internecie możecie oglądać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej federacji Wojtka Goli i Michała Boxdela Barona. Stream Fame MMA 17 live udostępniony będzie również na internetowej platformie telewizji Polsat.

Fame MMA 17 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 17?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Fame MMA 17 PPV: CENA

Ile kosztuje Fame MMA 17 PPVCena transmisji zostanie podana najpóźniej na dwa tygodnie przed galą, czyli około 20 stycznia. Wiele wskazuje na to, że ceny PPV Fame MMA 2023 nie ulegną zmianie. Ponownie za najtańszą licencję będzie trzeba zapłacić od 35 złotych. Najdroższa to koszt od 40 złotych. Oto dokładna, choć wciąż wstępna rozpiska:

Fame MMA 17 LIVE 1080p + 7 DNI VOD - 39,99ZŁ

 • Dostęp live do transmisji gali w jakości 1080p
 • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu
 • Dostęp live do Loży Szyderców
 • Dostęp do transmisji z Loży Szyderców przez 168h po wydarzeniu
 • Kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do VOD z gali 10, 11, 12 oraz materiałów dodatkowych na platformie playlive.net. Kod będzie widoczny w szczegółach dostępu, w sekcji OGLĄDAJ, na 10 dni przed wydarzeniem

Fame MMA 17 LIVE 720p + 48H VOD - 34,99ZŁ

 • Dostęp live do transmisji gali w jakości 720p
 • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po wydarzeniu
Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?

Fame MMA 17 PPV: gdzie?

Transmisja FAME MMA 17 PPV jest jedyną legalną opcją, by oglądać walki znanych gwiazd internetu, muzyki, show-biznesu, czy coraz częściej sportu. Tak jak w przypadku poprzednich gal, tak i tym razem dwa pojedynki będą zapewne pokazane bezpłatnie. Natomiast za resztę będzie trzeba płacić. Jak oglądać Fame MMA 17 live? Dostęp do transmisji można wykupić poprzez stronę FAME MMA TV, a także przez reflinki zawodników. Żeby oglądać wydarzenie, które ma miejsce w Tauron Arenie w Krakowie, należy założyć konto lub się zalogować. Przed wykupieniem podpowiadamy, by skorzystać z testowego odtwarzacza wideo i sprawdzić, czy wasz sprzęt jest kompatybilny. Telewizja Polsat również posiada prawa do pokazywania gali Fame poprzez swoją platformę internetową. 

PPV Fame MMA 16 live - jak wykupić?

FAME MMA 17 live PPV wykupicie w banalnie prosty sposób. Należy założyć konto, sprawdzić skrzynkę mailową, potwierdzić, że to wy, a następnie wybrać jeden z kilku dostępnych wariantów płatności. Wszystko to na stronie internetowej famemma.tv. Zanim to zrobicie koniecznie dajcie znać w sondzie powyżej, która walka emocjonuje Was najbardziej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE