Fame MMA 15 KONFERENCJA ONLINE. Transmisja na żywo za darmo [STREAM]

Fame MMA 15 KONFERENCJA ONLINE. Transmisja na żywo za darmo [STREAM]
Autor: FAME MMA Fame MMA 15 KONFERENCJA ONLINE. Transmisja na żywo za darmo [STREAM]

Konferencja Fame MMA 15 live wywoła ogromne emocje wśród osób, które uwielbiają potyczki słowne pomiędzy najbardziej znanymi influencerami. W czasie pierwszego medialnego spotkania niewątpliwie się zagotuje, bo po raz kolejny przy jednym stole zasiądą Murańscy i Arek Tańcula. Oprócz tego zobaczymy Kacpra Błońskiego i Marcina Dubiela, ale to nie koniec niespodzianek, o czym przekonacie się oglądając stream z wydarzenia na żywo!

Spis treści

  1. Fame MMA 15 LIVE KONFERENCJA [STREAM]

Fame MMA 15: konferencja online pobije rekord? Niewątpliwie zgromadzi setki tysięcy widzów, a stanie się tak między innymi za sprawą niespodzianek jakie przygotowali organizatorzy. Głownie jednak popularność, jaką będzie się cieszyć pierwsze medialne spotkanie wynika z gwiazd, jakie wejdą do oktagonu czy też rzymskiej klatki. Karta walk Fame MMA 15 to kilka elektryzujących starć debiutantów, ale również długo związanych z federacją zawodników. Transmisja konferencji Fame MMA live 20.07.2022 przyciągnie uwagę fanów takich osobistości, jak Arkadiusz Tańcula, który zmierzy się w rewanżu z Mateuszem Murańskim i później ewentualnie z Jackiem Murańskim, a także kibiców Marty Linkiewicz i Anieli Bogusz. Panie zmierzą się o mistrzowski pas królowej freak-fightów. Elektryzująco zapowiada się również rewanż Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Chłopak Natsu postara się zmazać plamę porażki z pierwszego starcia z wykonawcą hitu Eluwina. Transmisja Fame MMA online dzisiaj 20 lipca 2022 dostępna poniżej.

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA?

Kulisy FAME MMA 14

Fame MMA 15 LIVE KONFERENCJA [STREAM]

Konferencja Fame MMA 15 live to głównie rozmowy w panelu dyskusyjnym z udziałem: Linkimaster, Lil Masti, Xayoo, Konopskiego, Dubiela, Błońskiego, Murańskich, Tańculi, Sariusa, Wrzoska, Frania i Takefuna! Oprócz tego poznacie całą kartę walk, a także miejsce i datę gali. Osoby, którym nie udało się kupić wejściówek lub po prostu wolą oglądać wydarzenie w domowym zaciszu odpalą stream na oficjalnym kanale Fame MMA na YouTube. Przypominamy, że start konferencji Fame MMA 15 już 20 lipca o godzinie 20:00. Wydarzenie odbędzie się w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

Gdzie oglądać Fame MMA 15 live konferencję prasową? Poniżej wrzucamy bezpośredni stream, który możecie odpalić już teraz!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE