Fame MMA 14 PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić dostęp do Fame MMA 14 live?

Fame MMA 14 PPV: CENA. Gdzie, jak i po ile kupić PPV Fame MMA 14 live?
Autor: FAME MMA Fame MMA 14 PPV: CENA. Gdzie, jak i po ile kupić PPV Fame MMA 14 live?

Cena Fame MMA 14 PPV interesuje wszystkich, którzy nie chcą przegapić hitowego wydarzenia, jeśli chodzi o świat mieszanych sztuk walki. Bilety do Ergo Areny, gdzie odbędzie się czternasta odsłona gali rozeszły się w trzy tygodnie. To tylko daje organizatorom nadzieję, że wynik sprzedaży licencji pay-per-view będzie rekordowo wysoki. Gdzie kupić PPV Fame MMA 14 live? Ile kosztuje PPV Fame MMA czerwiec 2022? Przekonajcie się sprawdzając rozpiskę i szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Fame MMA 14 PPV: CENA
  2. Fame MMA 14 PPV: gdzie?
  3. PPV Fame MMA 14 live - jak wykupić?

Fame MMA 14 PPV: cena interesuje internautów, którzy nie chcą przegapić ogromnych emocji z udziałem znanych osobistości. Cena PPV Fame MMA 14 nie powinna też wywołać zniechęcenia wśród wiernych fanów freak-fightów. Tym bardziej, że mocna karta walk Fame MMA 14 sprawiła, iż wejściówki na trybuny krakowskiej Tauron Areny rozeszły się w trzy tygodnie. W błyskawicznym czasie sprzedano 14 tysięcy biletów, co oznacza, że możliwy jest rekord sprzedaży licencji pay-per-view. W walce wieczoru Mateusz Tromba Trąbka z Ekipy Friza skrzyżuje rękawice z legendą polskiego internetu, Tomaszem Gimperem Działowym. Elektryzujący jest również pojedynek pomiędzy Piotrem Szeligą a Normanem Parke. Pierwsza runda tego pojedynku odbędzie się w formule K1, a dwie następne rundy w MMA. Wszystko to w niewielkiej rzymskiej klatce! Jaka cena PPV Fame MMA 14? Być może szukacie odpowiedzi w kwestii tego, gdzie oglądać Fame MMA 14.05.2022 online na żywo? Jeśli transmisja Fame MMA 14 online wzbudza u Was ciekawość, to dobrze trafiliście, bo garść najcenniejszych odpowiedzi podrzucamy w tym miejscu.

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Fame MMA 14 PPV: CENA

PPV Fame MMA 14 warto kupić wcześniej, by w dniu gali nie mieć problemu z zakupem licencji. Wiele osób wykupi transmisję ze względu na walkę wieczory, czy chociażby wspomniany pojedynek Piotra Szeligi z Normanem Parke. Będą jednak również tacy, których najbardziej emocjonuje starcie kobiet. Tu w roli głównej Agata Fagata Fąk, która spróbuje pokonać debiutantkę, Monikę Kociołek. Uwagę przyciągnie też starcie Maksymiliana Wiewióra Wiewiórki z Krystianem Krychą Wilczakiem. Będzie to walka o pas w kategorii do 77 kilogramów. Ceny PPV Fame MMA 14 nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie rozpiska będzie wyglądać następująco:

Fame MMA 14 LIVE 1080p + 7 DNI VOD - 34,99ZŁ

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu
  • Dostęp live do Loży Szyderców
  • Dostęp do transmisji z Loży Szyderców przez 168h po wydarzeniu
  • Kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do VOD z gali 10, 11, 12 oraz materiałów dodatkowych na platformie playlive.net. Kod będzie widoczny w szczegółach dostępu, w sekcji OGLĄDAJ, na 10 dni przed wydarzeniem

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Tromba Trąbka - wiek, wzrost, tatuaże, dziewczyna, wpadka

Fame MMA 14 LIVE 720p + 48H VOD - 29,99ZŁ

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po wydarzeniu

Fame MMA 14 PPV: gdzie?

Transmisja FAME MMA 14 PPV to jedyna opcja, by oglądać walki znanych gwiazd internetu, muzyki, czy show-biznesu w sieci. Można się przygotować, że tylko dwa starcia będą pokazane na ogólnodostępnym kanale w serwisie YouTube, a za resztę gali będzie trzeba zapłacić. Jak oglądać Fame MMA 14 live? Dostęp do transmisji można wykupić wyłącznie poprzez stronę FAME MMA TV, a także przez reflinki zawodników. 

PPV Fame MMA 14 live - jak wykupić?

Jak wykupić FAME MMA 14 live PPV? Żeby kupić obraz z gali należy założyć konto i wybrać jeden z kilku dostępnych wariantów płatności. Wszystko to na stronie internetowej famemma.tv. Koniecznie dajcie znać, która walka emocjonuje Was najbardziej.

Sonda
Najbardziej czekasz na walkę...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE