Fame MMA 14 PPV: CENA. Gdzie, jak i po ile kupić PPV Fame MMA 14 live?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 14 PPV: CENA. Gdzie, jak i po ile kupić PPV Fame MMA 14 live?

Fame MMA 14 PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić dostęp do Fame MMA 14 live?

2022-05-14 15:37

Cena Fame MMA 14 PPV interesuje wszystkich, którzy nie chcą przegapić hitowego wydarzenia, jeśli chodzi o świat mieszanych sztuk walki. Bilety do Ergo Areny, gdzie odbędzie się czternasta odsłona gali rozeszły się w trzy tygodnie. To tylko daje organizatorom nadzieję, że wynik sprzedaży licencji pay-per-view będzie rekordowo wysoki. Gdzie kupić PPV Fame MMA 14 live? Ile kosztuje PPV Fame MMA czerwiec 2022? Przekonajcie się sprawdzając rozpiskę i szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Fame MMA 14 PPV: CENA
  2. Fame MMA 14 PPV: gdzie?
  3. PPV Fame MMA 14 live - jak wykupić?

Fame MMA 14 PPV: cena interesuje internautów, którzy nie chcą przegapić ogromnych emocji z udziałem znanych osobistości. Cena PPV Fame MMA 14 nie powinna też wywołać zniechęcenia wśród wiernych fanów freak-fightów. Tym bardziej, że mocna karta walk Fame MMA 14 sprawiła, iż wejściówki na trybuny krakowskiej Tauron Areny rozeszły się w trzy tygodnie. W błyskawicznym czasie sprzedano 14 tysięcy biletów, co oznacza, że możliwy jest rekord sprzedaży licencji pay-per-view. W walce wieczoru Mateusz Tromba Trąbka z Ekipy Friza skrzyżuje rękawice z legendą polskiego internetu, Tomaszem Gimperem Działowym. Elektryzujący jest również pojedynek pomiędzy Piotrem Szeligą a Normanem Parke. Pierwsza runda tego pojedynku odbędzie się w formule K1, a dwie następne rundy w MMA. Wszystko to w niewielkiej rzymskiej klatce! Jaka cena PPV Fame MMA 14? Być może szukacie odpowiedzi w kwestii tego, gdzie oglądać Fame MMA 14.05.2022 online na żywo? Jeśli transmisja Fame MMA 14 online wzbudza u Was ciekawość, to dobrze trafiliście, bo garść najcenniejszych odpowiedzi podrzucamy w tym miejscu.

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Fame MMA 14 PPV: CENA

PPV Fame MMA 14 warto kupić wcześniej, by w dniu gali nie mieć problemu z zakupem licencji. Wiele osób wykupi transmisję ze względu na walkę wieczory, czy chociażby wspomniany pojedynek Piotra Szeligi z Normanem Parke. Będą jednak również tacy, których najbardziej emocjonuje starcie kobiet. Tu w roli głównej Agata Fagata Fąk, która spróbuje pokonać debiutantkę, Monikę Kociołek. Uwagę przyciągnie też starcie Maksymiliana Wiewióra Wiewiórki z Krystianem Krychą Wilczakiem. Będzie to walka o pas w kategorii do 77 kilogramów. Ceny PPV Fame MMA 14 nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie rozpiska będzie wyglądać następująco:

Fame MMA 14 LIVE 1080p + 7 DNI VOD - 34,99ZŁ

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu
  • Dostęp live do Loży Szyderców
  • Dostęp do transmisji z Loży Szyderców przez 168h po wydarzeniu
  • Kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do VOD z gali 10, 11, 12 oraz materiałów dodatkowych na platformie playlive.net. Kod będzie widoczny w szczegółach dostępu, w sekcji OGLĄDAJ, na 10 dni przed wydarzeniem

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Tromba Trąbka - wiek, wzrost, tatuaże, dziewczyna, wpadka

Fame MMA 14 LIVE 720p + 48H VOD - 29,99ZŁ

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po wydarzeniu

Fame MMA 14 PPV: gdzie?

Transmisja FAME MMA 14 PPV to jedyna opcja, by oglądać walki znanych gwiazd internetu, muzyki, czy show-biznesu w sieci. Można się przygotować, że tylko dwa starcia będą pokazane na ogólnodostępnym kanale w serwisie YouTube, a za resztę gali będzie trzeba zapłacić. Jak oglądać Fame MMA 14 live? Dostęp do transmisji można wykupić wyłącznie poprzez stronę FAME MMA TV, a także przez reflinki zawodników. 

PPV Fame MMA 14 live - jak wykupić?

Jak wykupić FAME MMA 14 live PPV? Żeby kupić obraz z gali należy założyć konto i wybrać jeden z kilku dostępnych wariantów płatności. Wszystko to na stronie internetowej famemma.tv. Koniecznie dajcie znać, która walka emocjonuje Was najbardziej.

Sonda
Najbardziej czekasz na walkę...