Mateusz Tromba Trąbka - wiek, wzrost, tatuaże, dziewczyna, wpadka, Ekipa, samochód, walka

i

Autor: FAME MMA Mateusz Tromba Trąbka - wiek, wzrost, tatuaże, dziewczyna, wpadka, Ekipa, samochód, walka

Mateusz Tromba Trąbka - wiek, wzrost, tatuaże, dziewczyna, wpadka, Ekipa, samochód, walka

2022-11-05 18:31

Mateusz Tromba Trąbka robi furorę w internecie. Wszystko to wspólnie ze swoimi przyjaciółmi z Ekipy Friza, do której również należy. Młody, ambitny i zawsze uśmiechnięty Youtuber jest jedną z jaśniejszych osób z popularnego projektu. Kim jest Tromba? Co trzeba o nim wiedzieć? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów już teraz.

Spis treści

  1. Mateusz Tromba Trąbka - wiek
  2. Tromba - wzrost
  3. Mateusz Tromba Trąbka - tatuaże
  4. Mateusz Tromba Trąbka - dziewczyna
  5. Mateusz Tromba Trąbka - wpadka
  6. Mateusz Tromba Trąbka - Ekipa
  7. Mateusz Tromba Trąbka - samochód
  8. Mateusz Tromba Trąbka - walka

Mateusz Tromba Trąbka - wiek, wzrost, tatuaże, dziewczyna, wpadka, Ekipa, samochód, walka, to wszystko, a na pewno jeszcze więcej interesuje internautów, jeśli chodzi o członka jednego z najpopularniejszych projektów w Polsce. Kim jest Tromba? Kto to jest? Osobom, które śledzą polskich Youtuberów nie trzeba mówić, że to członek Ekipy Friza. Obok Karola Wiśniewskiego, Łukasza Wojtycy i Mateusza Krzyżanowskiego, jest w projekcie najdłużej. Zawsze uśmiechnięty, pewny siebie i zawsze mówiący to, co naprawdę myśli. Prywatnie jest fanem Cristiano Ronaldo, a jego ulubionymi zwierzętami są węże. Tromba miał zadebiutować w okrągłej klatce na Fame MMA 6. Wówczas jednak musiał zająć się innymi zawodowymi obowiązkami i z pojedynku z Kacprem Błońskim po prostu zrezygnował. Jego debiut, jak sam się cieszy, będzie mieć miejsce 14 maja na Fame MMA 14.

Mateusz Tromba Trąbka - wiek

Ile lat ma Mateusz Trąbka? Popularny Tromba urodził się 14 kwietnia 1996 roku. W 2022 roku obchodził 26. urodziny. 

Tromba - wzrost

Ile wzrostu ma Tromba? Mateusz Trąbka ma 180 centymetrów wzrostu. Jest wyższy od swojego przyjaciela Friza o 7 centymetrów.

Sonda
Tromba vs Gimper - kto wygra?
Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Mateusz Tromba Trąbka - tatuaże

Tatuaże Tromby intrygują internautów. Coraz większa część ciała popularnego Ekipowicza jest wypełniona nowymi wzorami. Ma chociażby wytatuowaną postać Kleopatry, twarz rzeźby Dawida, wilka, czaszkę, różę wiatrów, znaczek Ekipy, okulary i piorun przypominający Harry'ego Pottera, pokemona, japoński napis akuma, meduzę, Zeusa, maskę samuraja, damskie oko, oko w trójkącie, wzory bogów greckich, sukkubę, czy chociażby węża przy prawej brwi. Na prawej powiece wytatuowane ma Calm a na lewej Down, co oznacza Uspokój Się.

Mateusz Tromba Trąbka - dziewczyna

Dziewczyna Mateusza Trąbki to Marcysia Ryskala z Ekipy Friza. Dołączyła do projektu przed 2020 rokiem.

Mateusz Tromba Trąbka - wpadka

Tromba zaliczył wpadkę na początku 2022 roku. O co chodzi? Wszystko za sprawą filmu, jaki pojawił się na kanale Mini Majka. Mateusz Krzyżanowski opublikował materiał, jak wchodzi do łazienki, gdy Trąbka brał prysznic. Przez nieuwagę montażystów do sieci trafił filmik, na którym widać, jak nagi Youtuber odbija się w lustrze.

Mateusz Tromba Trąbka - Ekipa

Mateusz Trąbka od samego początku jest w Ekipie Friza. Jest jedną z najważniejszych postaci tego projektu. Oprócz tego prowadzi swój kanał, który śledzi blisko 2 milionów osób.

Mateusz Tromba Trąbka - samochód

Tromba pokazał swój nowy samochód we wrześniu 2021 roku. Ze wzruszeniem odkrył płachę, pod którą znajdował się Mercedes AMG-C-63 E coupe, w najwyższej konfiguracji. Jego pojemność silnika to 4.0 w V8, 510 km. 

Mateusz Tromba Trąbka - walka

Tromba na Fame MMA 14 wystąpi, jako gwiazda wieczoru. Stoczy pojedynek w debiucie, z innym debiutantem, Gimperem.

Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 14.05.2022?