Ezra Miller oskarżony o pobicie, włamania i kradzież. To koniec kariery aktora?

2022-08-10 12:04 Leon Pietrzak
Ezra Miller
Autor: AFP/EAST NEWS

Ezra Miller wpadł w ręce policji. Z początkiem sierpnia dostał nakaz sądowy i jeszcze w tym roku rozpocznie się sprawa przeciwko aktorowi. Jak bardzo oskarżenia wpłyną na jego karierę w Hollywood?

Ezra Miller znowu nawywijał. To kolejne problemy amerykańskiego aktora, o którym robi się ostatnio coraz głośniej. Gwiazdor "Fantastycznych zwierząt" wielokrotnie pokazywał, że lubi być na granicy prawa, a nawet świadomie ją przekroczyć. Przypomnijmy, że został już oskarżony o napaść, a nawet był dwukrotnie aresztowany za nękanie oraz zakłócanie porządku publicznego. Od maja 2022 skutecznie ukrywał się przed policją, aż do teraz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Adam Driver w spektakularnej metamorfozie. Słynny aktor jest nie do poznania! Wszystko na potrzeby roli

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Ezra Miller oskarżony. Aktor stanie przed sądem

Amerykanin miał włamać się w maju 2022 r. do cudzego domu i wynieść z niego kilka butelek alkoholu. Jego "wizytę" zarejestrowały kamery, które przy okazji uwieczniły wizerunek aktora. Policja znalazła Millera późnym wieczorem 7 sierpnia i wręczyła mu nakaz sądowy. Gwiazdor stanie przed sądem 26 września 2022.

Sonda
Będziesz oglądać filmy z Ezrą Millerem?

Co z premierą Flasha?

Ezra Miller znalazł się w obsadzie filmu "The Flash", który planowo ma zadebiutować w 2023 roku. Na ten moment nie podjęto żadnej decyzji w związku z wybrykami aktora i premiera nie uległa zmianie. Czy problemy z prawem wpłyną na jego karierę? Będziemy musieli poczekać na wynik rozprawy. Na ten moment produkcja z Millerem zbiera na licznych pokazach i festiwalach filmowych bardzo dobre recenzje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE