Adam Driver w spektakularnej metamorfozie. Słynny aktor jest nie do poznania! Wszystko na potrzeby roli

2022-08-09 21:55 Natalia Nowecka
Adam Driver jako Enzo Ferrari - niesamowita metamorfoza aktora
Autor: Invision/Invision/East News Adam Driver jako Enzo Ferrari - niesamowita metamorfoza aktora

Adam Driver to niezwykle utalentowany i popularny aktor, którego mogliśmy dotąd podziwiać w takich hitach, jak "Gwiezdne wojny", czy "Historia małżeńska". Teraz niegdysiejszy Kylo Ren wcieli się w legendarną postać, a metamorfoza, jaką przeszedł do roli, jest wprost niewiarygodna.

Adam Driver jako Enzo Ferrari - gwiazdor "Gwiezdnych wojen" już wkrótce wystąpi w filmie biograficznym, traktującym o założycielu słynnej wytwórni samochodów sportowych. W sieci ukazały się zdjęcia z planu i Driver jest wprost nie do poznania.

Adam Driver jako Enzo Ferrari - niesamowita metamorfoza aktora

Za powstanie filmu odpowiada Michael Mann - twórca "Gorączki", który ostatnio pracował nad popularnym serialem HBO Max "Tokyo Vice". Filmowa biografia zatytułowana jest po prostu "Enzo Ferrari" i przybliży nam losy założyciela słynnej wytwórni samochodów sportowych, a jednocześnie legendarnego kierowcy wyścigowego. Produkcja skupi się przede wszystkim na lecie 1957 roku, kiedy to jego życie, zarówno prywatne, jak i zawodowe, dosłownie legło w gruzach. Wtedy właśnie postanowił wziąć udział w niebezpiecznym wyścigu dookoła Włoch. W roli głównej występuje Adam Driver, który na potrzeby filmu przeszedł nie lada metamorfozę. Sami zobaczcie:

Enzo Ferrari: kiedy premiera filmu?

Na ekranie, u boku Adama Drivera, zobaczymy wiele gwiazd Hollywood z Penélope Cruz i Shailene Woodley na czele. Za kamerą stanął wspomniany Michael Mann, który napisał również scenariusz. Na ten moment nie ujawniono dokładnej daty premiery filmu "Enzo Ferrari". Wiemy jedynie, że produkcja ma trafić na ekrany kin w 2023 roku.  

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE