Ewa Skibińska - usta. Co się stało?

2020-06-15 14:38 aw
Ewa Skibińska
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ewa Skibińska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Mimo że w dużym stopniu skupia się ona na na graniu w teatrze, szerszej publiczności dała się poznać m.in. za sprawą roli Elżbiety Walickiej, żony Bruna, w serialu Na dobre i na złe, w którym grała w latach 1999-2003. Inna serialowa rola Skibińskiej, która przyniosła jej ogromny rozgłos, to postać Teresy z Pierwszej miłości, w którą wcielała się w latach 2004-2010, a także ponownie od 2019 roku.

Ewa Skibińska - usta. Co się stało? Odpowiedzi na to pytanie zdaje się szukać wielu fanów aktorki. Wiele osób zauważyło zmianę w wyglądzie Ewy Skibińskiej właśnie po powrocie do serialu Pierwsza miłość, a także w drugim polskim serialu Netflixa W głębi lasu, który trafił na platformę 12 czerwca 2020 roku.

Ewa Skibińska - usta. Co się stało?

W serialu W głębi lasu Ewa Skibińska wciela się w postać Anety. Produkcja, która jest adaptacją powieści Harlana Cobena, zbiera bardzo dobre oceny i recenzje krytyków. Mimo tego dużą uwagę zdaje się skupiać na sobie przede wszystkim wygląd Skibińskiej. Na forum serwisu Filmweb powstał nawet cały wątek, w którym fani aktorki zastanawiają się nad tym, co miało stać się z jej ustami i czy poddała się ona jakimś zabiegom medycyny estetycznej.

Mimo że takie pytania fani zadają Ewie Skibińskiej także na Instagramie, a niektórzy piszą jej wręcz wprost, że 'bardzo się oszpeciła', aktorka w żaden sposób nie odnosi się do tych zarzutów. Nie odpowiada na komentarze, a także w żadnym wywiadzie nie zabrała głosu na temat tego, czy rzeczywiście ingerowała jakimikolwiek zabiegami w swój wygląd. Wygląda na to, że - o ile rzeczywiście tak było - Skibińska te informacje chce zachować wyłącznie dla siebie.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE