Eurydyka to żona... Milionerzy

2021-05-11 18:30 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Eurydyka to żona... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tego gracza?

Eurydyka to żona... Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik teleturnieju potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Erysteusza, B) Orfeusza, C) Morfeusza, D) Perseusza.

Eurydyka to żona...

Tak brzmiało pytanie za 20 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z telefonu do przyjaciela, po którym zaznaczył B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) Orfeusza jest prawidłowa.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE