Eurowizja Junior 2022 - gdzie oglądać? Transmisja w TV i ONLINE [DATA, GODZINA]

2022-12-10 11:35 Adrian Rybak
Eurowizja Junior 2022 - logo
Autor: junioreurovision.tv Oficjalne logo Eurowizji Junior 2022.

Eurowizja Junior 2022 będzie jednym z najważniejszych wydarzeń telewizyjnych końca 2022 roku. W grudniu reprezentanci 16 państw wystąpią na jednej scenie, aby zawalczyć o wymarzone trofeum. Fani konkursu już nie mogą się doczekać eurowizyjnych emocji. Kiedy i gdzie szukań transmisji z Eurowizji Junior 2022? Sprawdź niżej.

Eurowizja Junior 2022 będzie już 20. edycją tego popularnego konkursu muzycznego dla dzieci. Przed nami więc jubileuszowy koncert, w którym poznamy kolejnego zwycięzce. Do tej pory Polsce udało się wygrać dwa razy. W 2018 roku po nagrodę sięgnęła Roksana Węgiel, a zaledwie rok później Viki Gabor. W 2021 było blisko. Sara James zajęła drugie miejsce przegrywając o zaledwie 6. punktów z Maleną z Armenii. To właśnie ten kraj jest gospodarzenim Eurowizji Junior 2022. Wydarzenie odbędzie się w Kompleksie Sportowo-Koncertowym im. Karena Demircziana w Erywaniu. Znamy już datę i godzinę koncertu. Co wiadomo o transmisji w telewizji i w internecie

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - Laura Bączkiewicz wygra konkurs? Czy Polska jest w gronie faworytów?

Laura Bączkiewicz o wygranej w Szansie na sukces i Eurowizji Junior

Eurowizja Junior 2022 - data i godzina. Transmisja w TV

Eurowizja Junior odbędzie się w niedzielę, 11 grudnia 2022 roku. Konkurs rozpocznie się o 16:00 i potrwa ponad 2 godziny. Transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić na antenie TVP1, TVP Polonia i TVP ABC. Będzie dostępna również transmisja online. Szczegóły niżej. 

Sonda
Myślisz, że Laura Bączkiewicz ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2022?

Eurowizja Junior 2022 - transmisja ONLINE

Eurowizja Junior 2022 to wydarzenie, które będzie można śledzić na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie. TVP udostępni transmisję w TVP VOD. Koncert będzie można zobaczyć również na YouTube na oficjalnym kanale Junior Eurovision Song Contest. Nie będzie tam jednak tłumaczenia na język polski.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE