Euro 2024

i

Autor: IMAGO/Rolf Poss/Imago Stock and People/East News Euro 2024 - gdzie oglądać online?

Transmisje

Euro 2024 online. Jak i gdzie oglądać Mistrzostwa Europy w internecie za darmo?

2024-06-16 17:38

Euro 2024 to prawdziwe święto sportu. Fani piłki nożnej przez miesiąc będą mogli śledzić zmagania najlepszych reprezentacji Starego Kontynentu. Z pewnością jest sporo osób, które nie mają dostępu do telewizji. Mamy dla nich dobre informacje. Mecze będzie można oglądać w internecie. Gdzie szukać transmisji online?

Euro 2024 to obok Letnich Igrzysk Europejskich najważniejsze wydarzenie sportowe tego roku. Przed nami miesiąc piłkarskich zmagań. Kibice będą mogli śledzić poczynania najlepszych zawodników z Europy. Wśród reprezentacji biorących udział w turnieju znalazła się Polska. Wszyscy liczą, że ekipa z Robertem Lewandowskim na czele wyjdzie z grupy i zajmie jak najlepsze miejsce w klasyfikacji. Transmisją na żywo zajmie się Telewizja Polska. Już po raz kolejny to właśnie nadawca publiczny nabył prawa do pokazywania Mistrzostw Europy w naszym kraju. Spotkanie będą transmitowane w TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Pomyślano też o kibicach bez telewizorów. Piłkarskich emocji nie zabraknie w internecie.

Euro 2024 - komentatorzy i prowadzący studio. To oni skomentują mistrzostwa w TVP

Jak przeżyć w Niemczech za 10 euro? | Euro Express

Euro 2024 - transmisja online

Gdzie w internecie szukać transmisji na żywo z meczów w ramach tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kibice mogą liczyć na mecze online za darmo i to legalnie! Wszystkie spotkania zostaną pokazane na stronie internetowej sport.tvp.pl, w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz smart tv i HbbTV. 

Euro 2024 - kiedy i gdzie?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2024 odbędą się tuż za granicą Polski. Gospodarzem tegorocznego turnieju zostali nasi zachodni sąsiedzi, czyli Niemcy. Euro 2024 odbędzie się w 10 miastach na 10 stadionach. Mecz otwarcia odbędzie się 14 czerwca w Monachium, a finał 14 lipca w Berlinie.