“Euforia” jednak powróci. Co już wiemy o 3. sezonie?

i

Autor: Warner Bros. Discovery/ HBO “Euforia” jednak powróci. Co już wiemy o 3. sezonie?

Popularne seriale

“Euforia” jednak powróci. Co już wiemy o 3. sezonie?

2024-03-19 14:36

Jeśli postawiliście już krzyżyk na “Euforii” to lepiej go zmażcie, bo Sam Levinson ani myśli porzucać swe głośne dzieło. Scenariusze 3. sezonu są już ponoć prawie gotowe, a ekipa niedługo wejdzie na plan. Nowe odcinki oznaczają jednak sporo zmian.

W lutym minęły dwa lata od finału 2. sezonu “Euforii” i przez długi czas nie zanosiło się na to, abyśmy kiedyś doczekali się kontynuacji. Wprawdzie zapowiedziano realizację 3. sezonu, ale na drodze Sama Levinsona stanęły strajki w Hollywood, coraz bardziej napięte grafiki głównej obsady, kontrowersje związane z “Idolem” i przedwczesna śmierć Angusa Clouda kreującego postać Fezco. Wielu fanów zdążyło albo zapomnieć o tym serialu, albo zwyczajnie porzucić nadzieję na ujrzenie kolejnych odcinków. Wtem Sydney Sweeney obwieściła, że skrypty wciąż powstają, a ekipa wkrótce znów spotka się na planie.

“Euforia” – 3. sezon jednak powstanie. Sydney Sweeney potwierdza start zdjęć

Odtwórczyni roli Cassie jest teraz mocno rozchwytywaną aktorką, a promując horror “Immaculate”, w którym gra na pierwszym planie, udzieliła wywiadu dla GQ, w którym obwieściła, że ani myśli zwalniać tempa, zwłaszcza, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy wróci na plan “Euforii”. Dalsza część jej wypowiedzi wskazuje, że widziała już pierwsze scenariusze i czeka nas sporo zmian.

Ludzie będą naprawdę zaskoczeni tym, czym będzie 3. sezon. Myślę, że to dobrze, bo 1. i 2. sezon były zupełnie inne – obwieściła.

Zmiany mają dotyczyć nie tylko kwestii formalnych i sposobu narracji, ale też samej fabuły – zabraknie Fezco, Kat i (prawdopodobnie) Elliota, a akcja przeskoczy aż o 5 lat (jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom). Nasi bohaterowie nie będą więc nastolatkami, zatem problemy, z jakimi się mierzą, powinny nieco ewoluować.

SPRAWDŹ TEŻ: Barbie Ferreira o skandalu i odejściu z “Euforii”. “Miałam dość bycia grubą przyjaciółką”

Swoje trzy grosze nt. 3. sezonu dorzucił też kreujący postać Alego Colman Domingo, który walczył w tym roku o Oscara za rolę pierwszoplanową w filmie “Rustin”. Wyjaśnił on, dlaczego Sam Levinson wciąż modyfikuje scenariusze “Euforii”.

Myślę, że on zmaga się z tym, co jest ważne. Natychmiast reaguje na aktualne bolączki świata – stwierdził w jednym z wywiadów.

Zgodnie z jego zapowiedzią, w 3. sezonie Sam Levinson będzie stawiał egzystencjalne pytania o… nasze dusze.

“Euforia” – kiedy premiera 3. sezonu?

Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy zobaczymy nowe odcinki “Euforii”, ale przy dobrych wiatrach premiera może odbyć się jeszcze w pierwszej połowie 2025 roku. W rolach głównych powrócą oczywiście Zendaya, Sydney Sweeney, Jacob Elordi, Hunter Schafer i Alexa Demie.

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32