Euforia 2 - kiedy premiera odcinków specjalnych? HBO ogłosiło datę premiery

2020-10-21 17:02 AW
Euforia
Autor: Materiały Prasowe

Serial HBO Euforia otrzymał w tym roku trzy nagrody Primetime Emmy®, w tym dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym (Zendaya), za najlepszą współczesną charakteryzację (naturalną) oraz za najlepszą oryginalną muzykę i słowa (Labrinth - All For Us). Twórcą Euforii jest Sam Levinson, który odpowiada za scenariusz produkcji, jest także jednym z jej producentów wykonawczych.

Euforia 2 - kiedy premiera odcinków specjalnych? HBO ogłosiło datę premiery dwóch nowych odcinkó. Pierwszy odcinek specjalny skoncentruje się na Rue (Zendaya), którą obserwujemy podczas obchodów Świąt Bożego Narodzenia, po tym jak Jules zostawiła ją na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu. 

Euforia 2 - kiedy premiera odcinków specjalnych?

Odcinek zatytułowany Trouble Don't Last Always napisał i wyreżyserował pomysłodawca serialu Sam Levinson. Poza Zendayą zobaczymy w nim także Colmana Domingo, który wystąpił w pierwszym sezonie produkcji. Premiera pierwszego specjalnego odcinka serialu Euforia odbędzie 7 grudnia w HBO GO. Data premiery drugiego odcinka zostanie ogłoszona wkrótce. Oba odcinki specjalne zostały przygotowane z uwzględnieniem wszystkich procedur bezpieczeństwa związanych z COVID-19.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
NAJNOWSZE