ESKA Music Awards 2013 - relacja online. Kto wygrał? Co działo się na scenie? Sprawdź na Eska Cinema! [ZAPIS RELACJI]

2013-08-05 12:57
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. mat. prasowe

ESKA Music Awards 2013 -gala rozdania nagród odbyła się 3 sierpnia w Szczecinie. Sprawdź, kto wygrał i dowiedz się, co działo się na szczecińskiej scenie!

ESKA Music Awards 2013 zostały rozdane 3 sierpnia w Szczecinie. Co działo się na scenie? Kto zgarnął najwięcej statuetek? Sprawdź relację tekstową na Eska Cinema!

23:03 Kończymy relację na Eska Cinema. Dziękujemy wszystkim, którzy śledzili ESKA Music Awards 2013 razem z nami!

23:01 Pora na pożegnanie. Na koniec Nelly Furtado śpiewa I'm Like A Bird - jeden ze swoich największych przebojów!


22:59 I ostatnia już dziś nagroda - Nagroda Specjalna ESKA Music Awards wędruje do Nelly Furtado! Nelly dziękuje po polsku Radiu Eska, Szczecinowi i swojemu polskiemu fanklubowi! >>> Nelly dziękuje po polsku za Special Award EMA 2013. Zobacz video!

22:58 Statuetki dla Najlepszego Artysty wręczą Kamila Ryciak i Mikołaj Dobrowolski. Nominowani zostali: Dawid Podsiadło, Liber, Rafał Brzozowski i Robert M. Wygrywa Liber!22:48 Na scenie - Feel, rekordowi zdobywcy aż sześciu statuetek ESKA Music Awards. Piotr Kupicha z zespołem zaśpiewają dwa kawałki: Poczuj To i Lullaby. Piotr szaleje i podskakuje na scenie a widownia faluje wraz z nim!


22:45 Nagrodę dla Najlepszej Artystki wręczą Marta Trybura i Marcin Dworak z Radia Eska. Nominowane są Ewelina Lisowska, Honey, Sylwia Grzeszczak i Margaret. Statuetka wędruje do Sylwii Grzeszczak! Sylwia dziękuje śpiewając fragment piosenki Pożyczony a potem dziękuje za wsparcie wszystkim, którzy na nią głosowali!

22:41 Natalia Szroeder i Liber śpiewają Nie Patrzę W Dół. Natalia to kolejna z pięknych wokalistek, które w stroju postawiły dziś na zawsze modną czerń!


22:40 Kamila i Mikołaj znów z Igorem Herbutem - tym razem Igor opowiada o akcji związanej z klipem LemON - Nice. Szczegóły na Facebooku LemON!

22:35 Pora na nagrodę dla Najlepszego Artysty w Sieci. Nominowani są: Dawid Podsiadło, Ewa Farna, Ewelina Lisowska i Sylwia Grzeszczak. Wygrywa Ewelina Lisowska! To już trzecia statuetka EMA 2013 dla Eweliny! >>> Ewelina Lisowska rządzi EMA 2013. Zobacz jej występ!

22:32 KASE i Wrethov pojawiają się na scenie by wykonać swój hit One Life. W trakcie wykonu piosenki dziękują publiczności w całkiem dźwięcznej polszczyźnie!


22:30 Kolejny przerywnik Mc Dziada - tym razem Szymon Majewski "śpiewa" z Robertem Lewandowskim.

22:28 Kamila i Mikołaj tym razem wypytują Rudą - Joannę Czarnecką z Red Lips. Ruda zwierza się, że zakochała się w Szczecinie i twierdzi, że na ESKA Music Awards panuje świetna atmosfera. Zapowiada także, że płyta Red Lips ukaże się na przełomie sierpnia i września, a singiel w październiku. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć także nowy teledysk Red Lips!

22:25 Honorata Honey Skarbek śpiewa Nie Powiem Jak. Jej występowi towarzyszą światełka przypominające do złudzenia bańki mydlane, a sama Honey wybrała na dzisiejszy wieczór czarną, błyszczącą, krótką, skórzaną sukienkę w której wygląda świetnie! >>> Honey na próbie EMA 2013 pokazała brzuch. Świetna figura!


22:22 Nagrodę dla Najlepszego Debiutu wręczą DJ Puoteck z Radia Eska oraz Dj Adamus! Nominowani to Ewelina Lisowska, LemON, Natalia Szroeder i Margaret. Wygrywa Ewelina Lisowska! To już druga statuetka, którą dziś zgarnęła!

22:20 Grupa Kreuzberg pojawia się by wykonać swój hit - Niecierpliwa! Publiczność wita ich radosnymi okrzykami, wszyscy mają ręce w górze, a po chwili zgromadzeni śpiewają refren wraz z wokalistą - Jurandem Wójcikiem!


22:13 Na początek drugiej części gali Ewelina Lisowska śpiewa W Stronę Słońca! Publiczność szaleje na widok długonogiej wokalistki ubranej w króciutkie czarne szorty i bluzkę w szachownicę. Po chwili Ewelina przechodzi do swojego kolejnego hitu - Jutra Nie Będzie!


22:11 Startujemy z dalszym ciągiem relacji z EMA 2013!

21:53 Pora na jeszcze kilka reklam. Po nich, już za chwilę, druga część gali ESKA Music Awards 2013!

21:51 Kamila i Mikołaj rozmawiają z Igorem Herbutem z grupy LemON. Igor podskakuje ze szczęścia - tak się cieszy z nagrody za najlepszy album!

21:44 Przerwa na reklamy.

21:38 Pora na występ Juli! Jula zaczyna od fragmentu swego przeboju Za Każdym Razem, a potem śpiewa premierowo swój najnowszy singiel - Ślad! Czy to będzie kolejny hit młodej gwiazdy? >>> Posłuchaj nowego singla Juli z EMA 2013!


21:35 Nagrodę dla Najlepszego Zespołu wręczą Krzysztof Skrzypkowski i Michał Celeda z Radia Eska. Nominowani to Enej, LemON, Kreuzberg i Bracia. Wygrywa Enej! Zespół nie mógł się pojawić w Szczecinie, ale za to nagrali video z podziękowaniami.


21:31 Robert M i Tommy La Verdi rozbujali szczecińską scenę przebojem Children Of Midnight! Towarzyszą im tancerki w kolorowych spodniach i koszulkach.


21:30 Kamila Ryciak i Mikołaj Dobrowolski rozmawiają z Eweliną Lisowską. Ewelina bardzo się cieszy ze swojej statuetki za Najlepszy Hit!

21:25 Na scenie - LemON z przebojem Napraw. Wokalista zespołu, Igor Herbut, świetnie nawiązuje kontakt z widzami, publiczność krzyczy i wymachuje rękami.

21:22 Kasia Morawska z Eska TV i Rafał Adamczak z Radia Eska przedstawią nominowanych za Najlepsze Video: Donatan - Nie Lubimy Robić, Mrozu - 1000 Metrów Nad Ziemią, Margaret - Thank You Very Much i Ewelina Lisowska - W Stronę Słońca. Wygrywa Margaret! W ramach podziękowań śpiewa fragment swej piosenki - czyli Thank You Very Much!

21:18 Na scenie pojawiają się Red Lips - z przebojem To Co Nam Było. Rudowłosa wokalistka upięła wysoko włosy i kusi widzów seksowną, czarną sukienką z odsłaniającymi talię wycięciami po bokach.


21:17 Przenosimy się na pokład żaglowca Fryderyk Chopin, na którym prowadzący Kamila i Mikołaj rozmawiają krótko z Piotrem Kupichą z grupy Feel, zdobywcą aż 6 statuetek ESKA Music Awards! >>> Studio Radia ESKA na pokładzie żaglowca Fryderyk Chopin!

21:12 Pora na nagrodę dla Najlepszego Albumu. Kto o nią zawalczy? Ola Kot i Krzysztof Diablo Włodarczyk przedstawiają nominowanych: Donatan - Równonoc. Słowiańska Dusza, Enej - Folkhorod, Ewelina Lisowska - Aero-Plan i LemON - LemON. Wygrywa LemON! Wzruszony Igor Herbut dziękuje fanom.


21:07 Ada i Jankes zapowiadają występ Margaret z jej przebojem Thank You Very Much! Margaret, ubrana w błyszczącą, luźną sukienkę i wysokie, czarne kozaki przerywa w połowie piosenki by zaśpiewać fragment swojego najnowszego singla - Tell Me How Are Ya. >>> Margaret na EMA 2013 pozuje na ściance.


21:04 Przerywnik filmowy: Szymon Majewski jako McDziad tym razem zaśpiewał z najzabawniejszym polskim skoczkiem: Piotrem Żyłą!

21:01 Na scenie Piersi z nowym wokalistą śpiewają swój przebój Bałkanica. Publiczność szaleje i wymachuje rękami!


20:58 Nominowanych w kategorii Najlepszy Hit przedstawiają Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z zespołu Blue Cafe. O statuetkę walczyli Enej, LemON, Ewelina Lisowska i Margaret. Wygrała Ewelina Lisowska i jej hit W Stronę Słońca!


20:53 Pora na występ Sylwii Grzeszczak i jej hit Pożyczony. Sylwia akompaniuje sobie na jasnozielonym fortepianie.


20:51 Na scenie pojawiają się prowadzący: Ada Fijał i Jankes! Ada ma na sobie czarną, połyskującą wieczorową suknię, a Jankes wybrał na dzisiejszy wieczór czerwony garnitur w kropeczki.

20:47 Na scenie Nelly Furtado - największa z zagranicznych gwiazd EMA 2013. To się nazywa dobre wejście! Nelly ubrana w letnią, długą, czerwoną sukienkę, śpiewa swój przebój Say It Right. >>> Nelly Furtado - kobieco i sexy na EMA 2013!


20:45. Zaczynamy!

20:41 Startujemy już za 4 minuty!

16:13 Kto w 2013 roku ma szansę na jedną ze statuetek ESKA Music Awards? Sprawdź >>> Lista Nominowanych

15:45 Na Eska Cinema relacja z gali ESKA Music Awards 2013 wystartuje już za 5 godzin! Tymczasem przypominamy: kto wygrał w zeszłym roku? >>> Zwycięzcy ESKA Music Awards 2012

Sponsorem EMA 2013 jest producent napoju ROKO.

al

NAJNOWSZE