Lily Collins Emily w Paryżu

i

Autor: Album Online/East News Lily Collins w serialu Emily w Paryżu

Emily w Paryżu 3 sezon - znamy dokładną datę premiery na Netfliksie!

2022-10-30 14:39

"Emily w Paryżu" powraca na ekrany! To jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, opowiadający o paryskim życiu tytułowej bohaterki. Lekka i zabawna opowieść skradła serca wielu widzów, nic więc dziwnego, że powstała kolejna część. Znamy dokładną datę premiery 3. sezonu!

Pod koniec 2. sezonu Emily w Paryżu, tytułowa bohaterka nie była pewna, czy wrócić do Stanów, czy zostać w stolicy Francji. Wygląda na to, że decyzja została podjęta, a Amerykanka przeżyje jeszcze wiele przygód nad Sekwaną, gdzie zdążyła zaprzyjaźnić się z Mindy Chen, czy Gabrielem, do którego wzdychała w poprzednich sezonach. Nowe odcinki już niedługo dostępne będą na Netfliksie! Premiera Emily w Paryżu będzie miała miejsce tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Emily w Paryżu - kiedy premiera 3. sezonu? [DATA]

Fani Emily Cooper nie będą już dłużej trzymani w niepewności, ponieważ Netflix ogłosić datę premierę uwielbianego przez widzów serialu. Emily w Paryżu będzie można obejrzeć 21 grudnia 2022 roku. Na ekranie nie zabraknie uroczej Lily Cooper, Lucasa Bravo, Ashley Park, Philippine Leroy-Beaulieu, Camille Razat czy Luciena Laviscounta. Czekamy na zaskakujące przygody bohaterki i jesteśmy ciekawi z jakimi wyzwaniami tym razem przyjdzie jej się zmierzyć.

Sonda
Będziesz oglądać 3. sezon Emily w Paryżu?
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8