Elif - to wydarzy się 24-28 stycznia 2022. Streszczenie odcinków

2022-01-22 20:33 Leon Pietrzak
Elif
Autor: materiały TVP

Elif - streszczenie odcinków 1138, 1139, 1140, 1141, 1142. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1138-1142 odbędzie się w dniach 24-28 stycznia 2022 roku. Powtórki można oglądać na stronie vod.tvp.pl. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach?

Elif odcinki 1138, 1139, 1140, 1141, 1142. Elif to jeden z wielu tureckich seriali, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Zadebiutował w 2017 roku, zastępując na antenie TVP1 "Sekrety ojca". Historię młodej dziewczynki już po kilku miesiącach emisji śledziło prawie milion widzów. Od tego czasu oglądalność jest bardzo wysoka i wszyscy niecierpliwie czekają na kolejne odcinki. Co wydarzy się 24-28 stycznia w tureckiej produkcji? Przedstawiamy streszczenia epizodów na Eska.pl

Elif - odcinek 1138

Mahir pokazuje Kiymet zakrwawioną bluzkę i oskarża ją o zabicie mecenas Fikret. Mimo dramatycznych próśb matki, mężczyzna oddaje bluzkę do analizy. Jest pewny, że krew na bluzce należy do Fikret. Levent jest zawiedziony faktem, że Hümeyra uwierzyła w pogłoski, tym samym oskarżając go o zdradę. Kobieta postanawia zrobić wszystko, żeby odzyskać zaufanie Leventa, który składa oficjalne oświadczenie w mediach i zadaje kłam plotkom. Mahir dowiaduje się od laboranta, że krew na bluzce nie należy do Fikret. Teraz ma poczucie winy, że niesłusznie oskarżał matkę o morderstwo. Tymczasem Melek spotyka się z Kiymet i prowokuje do przyznania się do winy. Kobieta nie wie, że Melek nagrała jej wyznania.

Sonda
Czy historia Melek i Elif zakończy się szczęśliwie?

Elif - odcinek 1139

Kerem otrzymuje potwierdzenie z laboratorium, że Melek już dawno temu oddała leki Macide do analizy. To potęguje jeszcze jego wyrzuty sumienia. Mahir błaga matkę o wybaczenie. Kiymet triumfuje kolejne zwycięstwo. Okazuje się, że kobieta podmieniła bluzki, a krew poddana analizie należała do Gulsium. Kiymet jest zaniepokojona słowami Melek. Jest przekonana, że kobieta coś planuje. Korzystając z okazji, że Macide chce odwiedzić Melek wyraża chęć towarzyszenia siostrze, by zorientować się, jakie zamiary wobec niej ma Melek. W dniu wizyty Kiymet w obecności Macide i Asli prosi Melek o wybaczenie.

Elif - odcinek 1140

Kerem jest bardzo podekscytowany myślą o współpracy z firmą odzieżową Dream-Tex. Inwestycja ta wymaga jednak ogromnych nakładów finansowych. Rana sprzeciwia się podejmowaniu ryzyka, co ma odwrotny skutek i wręcz zachęca rodzinę Haktanirów do zawarcia umowy o współpracy. Nikt nie ma pojęcia, że to Rana stoi za całym przedsięwzięciem. Kiedy Melek również wyraża chęć zakończenia sporu z Kiymet, Macide nie posiada się z radości. Tymczasem Kiymet znajduje nagranie w telefonie Melek. Zostaje przyłapana na szperaniu w torebce Melek i nie udaje jej się go usunąć. Hümeyra podstępem zwabia Leventa do chatki w lesie. Ten nie ukrywa swojego zdziwienia, gdy zastaje tam ukochaną. Hümeyra prosi go o drugą szansę i ku jego zaskoczeniu oświadcza mu się. Zapędzona w kozi róg Kiymet porywa Elif. Gdy Melek ma właśnie zanieść nagranie na policję dowiaduje się, że jej córka jest w rękach Kiymet.

Elif - odcinek 1141

Tufan nieustannie prowokuje Şafaka. Jego złe samopoczucie boleśnie odbija się na relacji z żoną. Leman tylko dolewa oliwy do ognia, dręcząc Jülide, kiedy tylko ma taką sposobność. Melek informuje Mahira, że Kiymet porwała Elif. Prosi go o pomoc w odnalezieniu córki. Zdesperowany Mahir przyjeżdża do rezydencji. Oskarża matke o porwanie Elif, ta jednak wszystkiego się wypiera. W końcu, przyparta do muru, oświadcza, że odda dziewczynkę, jeżeli zniszczy nagrania w telefonie Melek. Mahir nie ustaje w poszukiwaniach Elif, jednocześnie bezskutecznie stara się namówić Melek, żeby poszła na policję. Mahirowi udaje się namierzyć sygnał z telefonu Kiymet, a tym samym miejsce, w którym ta przetrzymuje Elif. Tymczasem dziewczynka próbuje uciec. Kiymet rusza za nią. Udaje jej się ją złapać. Zostają jednak zauważone przez jakiegoś mężczyznę. Kiedy Mahir dociera na miejsce, Elif i Kiymet już tam nie ma.

Elif - odcinek 1142

Melek coraz trudniej znosi czekanie na dobre wiadomości od Mahira. Tymczasem mężczyzna czeka pod rezydencją. Gdy Kiymet wychodzi z domu, rusza jej śladem w nadziei, że matka jedzie do Elif. Kiymet jednak orientuje się, że Mahir ją śledzi i udaje się jej go zgubić. Levent zaprasza Hümeyrę na kolację. Ta z zawstydzeniem przyznaje, że nie poinformowała jeszcze rodziny o ich zaręczynach. Zdesperowana Melek postanawia spotkać się z Kiymet. Pod jej nieobecność pojawia się Kerem i po raz kolejny próbuje przebłagać Asli. Kiymet zmusza Melek do usunięcia nagrania i niszczy jej telefon. W zamian za to Melek każe jej zawieźć się do Elif. W tym czasie Mahir odnajduje dziewczynkę i zabiera ją do domu, nie może jednak skontaktować się z Melek.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE