Elif streszczenie po polsku. Tufan zabiera Emirhana do salonu gier. Chłopiec nie ma pojęcia, że ojciec zamierza go tam przetrzymywać

2021-06-16 9:42 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu przyciąga przed ekrany sporą publiczność. Tak było w przypadku Elif, czyli telenoweli, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach hitu? Sprawdźcie koniecznie.

Elif streszczenie po polsku. Na czym polega fenomen tureckich seriali? Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, pościgi, romanse, zdrady, zabójstwa, intrygi oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Elif, który jest emitowany na antenie TVP1 od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Elif - odcinek 1003

Leman jest przerażona perspektywą wyjazdu Şafaka. Jednak wygląda na to, że nic nie jest w stanie go zatrzymać. Spotkanie Sere i Elif daje Macide nadzieję na odnalezienie także rodziny Yusufa. Z drugiej strony obawia się, że nie zdąży tego zrobić, nim rozwinie się jej choroba, więc zaczyna prowadzić dziennik. Melek ponownie odwiedza rezydencję. Znakomicie dogaduje się z Hümeyrą. Melek zauważa, że z Macide dzieje się coś niedobrego. Macide opowiada jej o poszukiwaniach rodziny bratanka, jednak zwierzenia przerywa im pojawienie się Elif. 

Ich rozmowę podsłuchuje Kiymet, która postanawia dowiedzieć się, kim jest tajemnicza kobieta, której poszukuje jej siostra. Po raz kolejny wszyscy zbierają się na kolacji w domu Haktanirów. Kerem przywozi także Asli. Tufan zabiera Emirhana do salonu gier. Chłopiec jest zachwycony. Nie ma pojęcia, że ojciec zamierza go tam przetrzymać, żeby zemścić się na Jülide.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE