Elif streszczenie po polsku. Nastaje dzień ślubu Jülide i Şafaka. Alev uprowadza Emirhana

2021-09-13 10:44 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Wymarzona miłość, Przysięga, Więzień miłości, Elif, Promyk nadziei, Wieczna miłość, Łzy Cennet, Miłosne potyczki czy też Marzę o tobie to tureckie telenowele, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każdy odcinek przyciąga przed ekrany sporą publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów hitów. Co wydarzy się w nadchodzących epizodach Elif? Sprawdźcie koniecznie!

Elif streszczenie po polsku. Wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, intrygi, zdrady, romanse, porwania, pościgi, morderstwa, obecność czarnych charakterów oraz atrakcyjna obsada - to wszystko sprawia, że tureckie telenowele cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każdy odcinek produkcji jest prawdziwym emocjonalnym rollercoasterem, od którego aż ciężko oderwać wzrok. Czy najbliższe epizody Elif będą równie emocjonujące?

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Elif - odcinek 1053

W 1053. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na wtorek, 21 września 2021, nastaje dzień ślubu Jülide i Şafaka, oboje są bardzo szczęśliwi i podekscytowani. Jülide, chociaż bardzo pragnęłaby włożyć suknię ślubną, rezygnuje z tego pomysłu, obawiając się opinii ludzi. Şafak jednak robi ukochanej niespodziankę, przywożąc jej piękną suknię. Alev oświadcza Jülide, że wraca w rodzinne strony.

Przed ślubem Jülide próbuje pojednać się z Leman, która jest wzruszona postawą przyszłej synowej, jednak nie daje tego po sobie poznać. Tymczasem Alev uprowadza Emirhana. Na chwilę przed ceremonią Jülide zauważa nieobecność syna. Şafak oraz Tufan są przekonani, że sprawczynią porwania jest Alev i ruszają na poszukiwania. Jednak to Elif zauważa Alev, wchodzącą do jakiegoś pomieszczenia i alarmuje Melek. Akin zbiera się na odwagę i w końcu wyznaje Birce swoje uczucia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE