Elif streszczenie po polsku. Leman i Alev dowiadują się, że Tufan jest mężem Jülide. To koniec szczęścia Jülide i Şafaka?

2021-03-17 11:02 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Od miesięcy produkcje znad Bosforu podbijają również serca polskich widzów, którzy pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, obecność czarnych charakterów oraz za intrygi, romanse, porwania i pościgi. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli tureckim serialu, który gości na antenie TVP1 od 2017 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach produkcji?

Elif odcinek 942 - streszczenie po polsku. Elif jest emitowane na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Od samego początku turecka produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne przygody głównych bohaterów. W ostatnich odcinkach sporo działo się w życiu zarówno Melek, Elif, Humeyry, Kerema, jak i Macide. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach?

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Elif - odcinek 942

Jülide i Şafak od jakiegoś czasu tworzą szczęśliwą parę i wszyscy mieli nadzieję, że tak już pozostanie. Niestety w ostatnich odcinkach w życiu Jülide ponownie pojawił się jej mąż, Tufan. Mężczyzna chce naprawić swoje błędy z przeszłości i odzyskać żonę oraz syna. Jülide robi wszystko by ochronić swoje dziecko, dlatego kazała Tufanowi trzymać się z daleka. Niestety mężczyzna nie odpuszcza. W 942. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na wtorek 23 marca 2021 roku, Şafak, Jülide i Emrihan będą spędzać miły dzień na pikniku.

Gdy Tufan znów przyjdzie do sklepu, Alev zapyta o powód jego odwiedzin. Mężczyzna poda się za handlowca zainteresowanego wynajmem sklepu. Alev zaprosi go do domu pod pretekstem przedstawienia mu Leman. Gdy obie zaczną naciskać na Tufana, mężczyzna wyzna, że jest mężem Jülide. Leman będzie załamana. Wpadnie w furię i postanowi rozprawić się z sympatią syna. Czy to koniec szczęścia Jülide i Şafaka? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach Elif.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE