Elif streszczenie po polsku. Kerem traci pewność, co do winy Melek. Postanawia pomóc Fikret w dojściu do prawdy

2021-12-01 10:50 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Wymarzona miłość, Przysięga, Więzień miłości, Miłosne potyczki, Wieczna miłość czy też Zapach truskawek to tureckie seriale, które skradły serca publiczności na całym świecie. Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok, intrygi, zdrady, romanse oraz kłamstwa. Wszystko to odnaleźć można również w Elif, czyli produkcji z Turcji, która gości na antenie TVP1 od 2017 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu?

Elif streszczenie po polsku. Elif to turecki serial, którego pierwszy odcinek zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2017 roku. Od samego początku produkcja, opowiadająca historię Melek i Elif, przyciągała ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledziła kolejne perypetie głównych bohaterów. Widzowie odnajdują w Elif zarówno wątki obyczajowe, romantyczne, jak i kryminalne, a każdy odcinek zdecydowanie jest pełen emocji.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Elif - odcinek 1108

W 1108. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na czwartek 9 grudnia 2021 roku, Kerem jest wściekły na wieść, że Fikret odwiedziła rezydencję i przepytywała jego rodzinę. Jedzie do kancelarii, żeby zakazać adwokatce dalszych kontaktów. Fikret jednak zwraca jego uwagę na pewien szczegół dotyczący rzekomo sporządzonej przez Melek umowy.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Kerem traci dotychczasową pewność, co do winy Melek i postanawia pomóc adwokatce w dojściu do prawdy. Tymczasem Akin odwiedza Birce i zaprasza ją na śniadanie. Dziewczyna jest tak zaaferowana, że przekonuje go, że podczas jego nieobecności zaczęła się z kimś spotykać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE