Elif streszczenie po polsku. Akin ma żal do Birce, że nie odpowiedziała na jego wyznanie. Postanawia wyjechać na zagraniczny staż

2021-09-22 10:05 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością wśród widzów. Publiczność uwielbia ja za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, porwania, intrygi, romanse, zdrady i pościgi oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Do ulubionych seriali znad Bosforu zdecydowanie należy Elif, goszczący na antenie TVP1 od 2017 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu?

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Promyk nadziei, Elif, Przysięga, Więzień miłości, Wieczna miłość, Miłosne potyczki czy też Łzy Cennet to tureckie seriale, które mogą pochwalić się ogromną sympatią ze strony widzów. W produkcjach znad Bosforu odnaleźć można zarówno wątki kryminalne, obyczajowe, jak i romantyczne, a każdy odcinek to prawdziwy, emocjonalny rollercoaster. Co wydarzy się w nadchodzących epizodach?

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Elif - odcinek 1057

W 1057. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na poniedziałek, 27 września 2021, Leman nie może się pogodzić z tym, że oddała lokal Tufanowi. Kobieta obawia się też reakcji Şafaka i Jülide, gdy wrócą z podróży poślubnej. Robi też wszystko, żeby Emirhan nie domyślił się, że Tufan przejął sklep jego matki. W rezydencji między Kiymet i Melek dochodzi do kolejnego konfliktu. Mahir spotyka się z matką. Po raz kolejny żąda, aby kobieta przestała podawać Macide niebezpieczne leki. 

Tymczasem stan seniorki coraz bardziej się pogarsza i coraz częściej traci kontakt z rzeczywistością. Akin ma żal do Birce, że nie odpowiedziała na jego wyznanie. Mężczyzna postanawia wyjechać na zagraniczny staż. Jednocześnie przyjaciółki przekonują Birce, że powinna z nim porozmawiać i zatrzymać go. Macide prosi Kerema, żeby wspólnie odwiedzili grób jego ojca. W tym samym czasie na cmentarzu jest Kiymet.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE