Top Model 2021 - uczestnicy. W programie m.in. żona ministra i syn księdza

2021-10-13 10:46 kg
Top Model 10
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Top Model to program, który jest dla uczestników przepustką do świata mody i modelingu. Przez kilka tygodni osoby, które trafiają do domu modelek i modeli, mają możliwość udziału w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody. Gdyby tego było mało, mają okazję współpracować z najlepszymi fotografami oraz projektantami mody. Kto znalazł się wśród uczestników 10. edycji Top Model? Sprawdźcie.

Top Model 2021 - uczestnicy. W środę 1 września 2021 roku wystartuje kolejna, dziesiąta już odsłona Top Model. Po raz kolejny w jury zasiądą: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. To właśnie oni zadecydują, kto przejdzie casting i trafi na bootcamp, a następnie do domu modelek i modeli. W show nie zabraknie również Michała Piróga, który ponownie będzie wspierać kandydatów na modeli za kulisami. Kto tym razem otrzyma możliwość zaistnienia w świecie mody i modelingu?

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Top Model 2021 - uczestnicy

Top Model to program, który daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć w świecie mody oraz modelingu. Oprócz tego, że biorą udział w sesjach zdjęciowych, specjalnych zadaniach oraz pokazach mody, mają możliwość poznania osób z branży i wspaniałych gwiazd, które zawsze chętnie doradzą. Gdyby tego było mało, zwycięzca edycji otrzymuje czek o wartości 100 tysięcy złotych, kontrakt z renomowaną agencją modelek i modeli oraz pojawia się na okładce magazynu. Kto walczyć będzie o zwycięstwo w 10. edycji Top Model? Sprawdźcie w poniższej galerii!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE