Elif streszczenie po polsku. Şafak wybacza Jülide, że zataiła przed nim prawdę o Tufanie. Zakochani wrócą do siebie?

2021-07-21 9:59 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Nieprzewidywalność, nagłe zwroty akcji, wielowątkowość, pościgi, romanse, kłamstwa, intrygi czy też porwania - to wszystko sprawia, że tureckie seriale cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Jedną z ulubionych produkcji znad Bosforu jest Elif, goszczący na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu? Sprawdźcie koniecznie.

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Przysięga, Elif, Miłosne potyczki, Więzień miłości, Wieczna miłość, Łzy Cennet czy tez Zapach truskawek to telenowele z Turcji, które są w Polsce niekwestionowanymi hitami. Widzowie odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. Każdy odcinek obfituje w zwroty akcji, co sprawia, że ciężko oderwać się od ekranu telewizora. Czy najbliższe odcinki Elif będą emocjonalnym rollercoasterem?

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Elif - odcinek 1023

Şafak wybacza Jülide, że zataiła przed nim prawdę o Tufanie. Macide i reszta wracają do domu. Macide jest zupełnie załamana. Kymet przekonuje siostrę, że Mahir powinien nocować w rezydencji. Hümeyra proponuje, żeby zajął pokój Kerema. Okazuje się, że ojcem Mahira jest nikt inny tylko zmarły mąż Macide, ojciec Kerema i Hümeyry. Mahir ze wzruszeniem przygląda się fotografii rodzeństwa, z którym wbrew matce odczuwa coraz silniejszą więź. 

Kymet trudno ukryć radość na widok rozpaczy Haktanrów. Ku jej niezadowoleniu, Hümeyra nie dopuszcza do pojawienia się wiadomości o Keremie w prasie. Levent przywozi wieści z policji. Okazuje się, że usunięto fragment nagrania, które mogłoby doprowadzić do uniewinnienia Kerema.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE