Elif streszczenie odcinków 970, 971, 972, 973. Macide ma pierwsze objawy choroby Alzheimera. Şafak mówi Jülide, że nie chce mieć z nią już nic wspólnego

2021-05-03 9:46 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 970, 971, 972, 973 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 970-973 odbędzie się w dniach 4-7 maja. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 970, 971, 972, 973. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 970-973 prezentujemy poniżej.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Elif - odcinek 970

Melek zaczyna martwić się o Elif, która w obawie o niepowodzenie w szkole nawet weekend poświęca na naukę. Z pomocą przychodzi im Asli. Wiedząc, że Elif jest ciekawa jej nowego miejsca pracy, proponuje, że zabierze dziewczynkę do holdingu, a po drodze spróbuje z nią porozmawiać. Gdy są już w pobliżu holdingu, dziewczynka upada i rani sobie kolano. Asli postanawia, że powinny wrócić do domu. Alev i Leman zauważają, że Şafak już nawet nie jest w stanie patrzeć na Jülide. Domyślają się, że to zasługa Tufana. Mężczyzna nie chce jednak powiedzieć im przez telefon, jak do tego doprowadził i cała trójka spotyka się w kawiarni. Los chciał, że właśnie wtedy przechodził tamtędy Şafak. Kobiety w panice schowały się pod stół, dzięki czemu uniknęły wpadki. Mahir informuje Ranę, że Kerem będzie nieobecny na zebraniu z dostawcą materiałów. Oboje knują intrygę, w wyniku której ma dojść do zawarcia umowy z firmą nie aprobowaną przez Kerema. Zaniepokojona zanikami pamięci Macide wykonuje rezonans magnetyczny. Wyniki wskazują na początki choroby Alzheimera. 

Elif - odcinek 971

Melek jest bardzo zaniepokojona opowieścią Sedata o włamywaczach grasujących w okolicy. Nie podoba się jej również namolność właściciela domu. Parla nie posiada się z radości, że jedzie z Keremem na event z okazji powitania zimy. Tymczasem dzięki nieobecności Kerema, Ranie udaje się zawrzeć umowę z firmą Risoft. Parla, namawiając Kerema na wspólny wyjazd twierdziła, że musi odświeżyć swoje życie towarzyskie. Planuje jednak ich pobyt tak, że w rzeczywistości spędzają czas sam na sam. Wcześniej też każe Keremowi wyłączyć telefon, przez co Asli nie może się do niego dodzwonić i ostrzec przed zamierzeniami Rany. A Parla usuwa wiadomość, jaką Asli wysłała swojemu szefowi. Macide wybiera się na spotkanie z lekarzem. Dowiaduje się o tym Hümeyra i postanawia towarzyszyć matce. 

Elif - odcinek 972

Kiedy Melek, Asli i Elif wracają do domu, okazuje się, że drzwi są otwarte. Ku swojemu zaskoczeniu zastają w domu Sedata. Ten twierdzi, że sąsiedzi wezwali go, kiedy poczuli ulatniający się gaz. Kobiety są oburzone wtargnięciem. Choć Melek prosi, aby przestał je nachodzić, po krótkim czasie Sedat pojawia się w ich domu pod pretekstem montowania alarmu. W obawie, że Hümeyra pozna prawdę, Macide prosi Leventa o pomoc i aranżuje sytuację, w której lekarka rzekomo odwołuje wizytę. Jülide postanawia powiedzieć Şafakowi. Udaje się jej przekonać go do spotkania. Rozmowę podsłuchuje Alev. Dziewczyna natychmiast donosi o tym Tufanowi i każe mu przeszkodzić zakochanym w spotkaniu. Tufan idzie do sklepu i szantażuje Jülide, mówiąc, że jeśli Şafak pozna prawdę, już nigdy więcej nie zobaczy syna. Levent wybiera się na integracyjny rajd rowerowy, w którym biorą udział osoby niewidome. Kiedy dowiaduje się, że Hümeyra nigdy nie nauczyła się jeździć na rowerze, proponuje jej, aby mu towarzyszyła w charakterze widza. 

Elif - odcinek 973

Şafak spotyka się z Jülide. Ta jednak, nie mogąc zapomnieć o groźbach Tufana, nie jest w stanie mu nic powiedzieć. Zraniony Şafak oświadcza Jülide, że nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Kerem jest wściekły na Mahira, że nie przeszkodził Ranie w podpisaniu umowy. Chociaż Leman cieszy się z rozstania Şafaka z Jülide, tęskni za Emirhanem. Za wszelką cenę próbuje jednak ukryć swoje uczucia przed Alev. Sedat rozgłasza paskudne plotki o tym, że Melek przyjmuje w domu obcych mężczyzn. Na wieść o tym Melek wpada we wściekłość i urządza mu awanturę. Zbliża się konkurs młodych projektantów. Birce i Akin proszą Asli o ocenę ich prac. Są zdziwieni jej profesjonalizmem. Akin jest pewien wygranej i daje to jasno do zrozumienia niezbyt ufnej Birce. Levent proponuje Hümeyrze, że nauczy ją jeździć na rowerze. 

NAJNOWSZE