Elif odcinki 818, 819, 820, 821, 822 streszczenia. Rana postanawia w końcu wyjść z ukrycia i rozpocząć swoją zemstę. Parla dowiaduje się, że Kerem i Süreyya spędzili razem wieczór. Wpada w szał

2020-09-21 8:14 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 818, 819, 820, 821, 822 streszczenia. Tarik bezskutecznie próbuje skontaktować się z Raną. Kobieta postanawia w końcu wyjść z ukrycia i rozpocząć swoją zemstę. Dzwoni więc do Hümeyry i zaprasza ją do siebie. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 818-822 odbędzie się w dniach 21-25 września. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 818, 819, 820, 821, 822. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 818-822 prezentujemy poniżej. 

Elif - odcinek 818

Şafak chce pomóc Jülide w poszukiwaniu nowego domu. Süreyya postanawia przygotować kolację niespodziankę, składającą się z ulubionych dań Kerema. Tymczasem Parli udaje się z pomocą Hümeyry namówić Kerema na wspólne wyjście na kolację z okazji spotkania absolwentów ich szkoły. Tarik bezskutecznie próbuje skontaktować się z Raną. Kobieta postanawia w końcu wyjść z ukrycia i rozpocząć swoją zemstę. Dzwoni więc do Hümeyry i zaprasza ją do siebie. 

Elif - odcinek 819

Macide czuje się coraz lepiej, jednak domownicy wciąż się o nią niepokoją. Jülide i Şafak wciąż szukają odpowiedniego domu. Mężczyźnie coraz trudniej ukryć, że zależy mu na tym, aby Jülide i Emirah nie wyprowadzili się daleko. Süreyya kończy żmudne przygotowania do kolacji, gdy do domu wraca Kerem. Dziewczyna jest zdruzgotana na wieść o tym, że Kerem wychodzi na kolację z Parlą. Na domiar złego Kerem prosi dziewczynę o pomoc w wyborze stroju na tę okazję. W trakcie rozmowy okazuje się, że to wcale nie kolacja we dwoje, ale spotkanie absolwentów, a Kerem idzie na nie tylko dlatego, że nie chce też złamać słowa danego Parli. Süreyya jest jeszcze bardziej zaskoczona, kiedy Kerem proponuje jej, żeby poszła razem z nim. Rana zaprasza Hümeyrę i Tarika na kolację u siebie w domu. Tarik jest w szoku. Za wszelką cenę próbuje wymigać się od tego wyjścia. 

Elif - odcinek 820

Mimo usilnych starań Tarika, Hümeyrze udaje się postawić na swoim i razem zjawiają się na kolacji u Rany. Kerem jest pod wielkim wrażeniem Süreyyi, gdy ta staje przed nim gotowa na kolację. W ostatniej chwili dzwoni Parla, informując, że jest chora. Przerażona, że jej fortel wyjdzie na jaw, próbuje skłonić Kerema, żeby zrezygnował z wyjścia, on jednak ku rozpaczy Parli postanawia uczestniczyć w spotkaniu razem z Süreyyą. Gdy na miejscu okazuje się, że nie ma żadnego zjazdu absolwentów, Kerem proponuje Süreyyi kolację we dwoje. Dziewczyna podejrzewa, że Parla celowo podała Keremowi złą datę, żeby móc spędzić z nim wieczór sam na sam. Rana przedstawia Hümeyrze i Tarikowi swojego narzeczonego Cema. Tarik z trudnością opanowuje wściekłość. 

Elif - odcinek 821

Kerem i Süreyya spędzają miły wieczór w restauracji. Podczas kolacji Rana i Cem odgrywają zakochanych. Podczas gdy Hümeyra jest zachwycona ich czułością, Tarik nie może tego znieść. Jest wściekły i nie wierzy w nowy związek Rany. Na wieść o romantycznej kolacji Kerema i Süreyyi Parla wpada w szał. Hümeyra proponuje jej, żeby ze względu na przeziębienie została w rezydencji. Dziewczyna jest zachwycona tym pomysłem i wiedząc, że Kerem się nią zajmie, symuluje poważną chorobę i mdleje w ramionach chłopaka. Widząca to Süreyya jest przekonana, że była świadkiem romantycznego pocałunku. 

Elif - odcinek 822

Parla robi wszystko, żeby jak najdłużej zostać w rezydencji. Kerem przekonany, że kiedy był chory, to Parla czuwała przy nim w nocy, czuje się teraz zobowiązany do opieki nad przyjaciółką. Süreyya, choć nie może znieść obłudy Parli, ma związane ręce. Jülide odwiedza nowy właściciel domu. Kobieta dowiaduje się, że ma tydzień na wyprowadzkę i decyduje się wynająć zaniedbany dom na przedmieściach. Tark odwiedza Ranę z nadzieją, że ta mu wybaczy. Rana jest jednak nieugięta i wciąż utrzymuje, że jest w udanym związku z Cemem.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE