Przysięga - nie będzie nowej Reyhan? Postać zniknie z serialu

2020-09-16 10:36 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga to turecki serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Telenowela cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą rozwój relacji pomiędzy Reyhan, a Emirem. Jakiś czas temu Özge Yağız, która wciela się w Reyhan poinformowała, że odchodzi z serialu. Jej miejsce miała zająć Sila Saraç. Okazuje się jednak, że w Przysiędze nie pojawi się nowa Reyhan. Postać zupełnie zniknie z produkcji.

Przysięga - nie będzie nowej Reyhan? Postać zniknie z serialu. Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... 

Przysięga - nie będzie nowej Reyhan?

Kilka miesięcy temu twórcy Przysięgi poinformowali, że powstanie kolejny, trzeci sezon serialu, ale bez udziału Özge Yağız, która wciela się w główną bohaterkę produkcji. Najprawdopodobniej aktorka rozstała się z telenowelą, ponieważ otrzymała nową propozycję roli. Fani serialu długo zastanawiali się, w jaki sposób potoczą się losy Reyhan. Pod uwagę brane były dwa scenariusze – zastąpienie Yağız inną aktorką lub uśmiercenie Reyhan.

Początkowo mówiło się, że produkcja zdecydowała się na pierwsze rozwiązanie. W rolę Reyhan w trzecim sezonie miała się wcielać Sila Saraç. Nowe odcinki Przysięgi miały już swoją premierę w Turcji, dzięki temu wiadomo już, że w nowych epizodach zabraknie Reyhan. Emir pozostanie sam z dzieckiem i kiepsko będzie sobie radzić. Widząc, w jakiej sytuacji znalazł się mężczyzna, jego rodzina postanowi działać. Zatrudniona zostanie opiekunka Feride, którą Cavidan poznała w zakładzie zamkniętym. Czy kobieta rozkocha w sobie Emira?

W rolę Feride wcieli się Cansu Tuman. Najpewniej odcinki z jej udziałem zadebiutują w Polsce dopiero w 2021 roku.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE