Elif odcinki 793, 794, 795, 796, 797 streszczenia: Rana postanawia odwiedzić Hümeyrę. Inci ponownie spotyka na ulicy Melek. Osman grozi Leman

2020-08-13 12:44 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 793-797 streszczenia. Nie mówiąc nic Tarikowi Rana postanawia odwiedzić Hümeyrę. Szybko jednak kończy wizytę, gdyż Hümeyra nieustannie opowiada o swoim małżeństwie w samych superlatywach. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 793-797 odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 793, 794, 795, 796, 797 streszczenia: Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif - odcinek 793

Beztroska Birce coraz bardziej irytuje Yunusa. Dziewczyna jest bardzo podekscytowana wieczorną imprezą i trudno jej zapanować nad emocjami. Nie mówiąc nic Tarikowi Rana postanawia odwiedzić Hümeyrę. Szybko jednak kończy wizytę, gdyż Hümeyra nieustannie opowiada o swoim małżeństwie w samych superlatywach. Na domiar złego Rana dostrzega, że Hümeyra nosi kolczyki, które Tarik obiecał jej. Inci nie może pogodzić się ze śmiercią Elif. Próbuje przekonać Tülay, że Melek i Elif żyją. Rana jest przekonana, że nie liczy się już dla Tarika. 

Elif - odcinek 794

Rana jest wściekła na Tarika, nie chce pogodzić się z tym, że jest tą drugą. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że chociaż tego nie planowała naprawdę się w nim zakochała. Tarik jest zły na Ranę, że odwiedziła Hümeyrę. Na domiar złego Hümeyra jest zachwycona Raną i uważa ją za swoją nową przyjaciółkę. Birce zaprasza Yunusa na imprezę do koleżanki. Mężczyzna odmawia, uznając jej propozycję za niestosowną. Şafak zaczyna podejrzewać, że gościem Jülide jest ojciec Emirhana. Widok Birce wyszykowanej na przyjęcie, robi na Yunusie wielkie wrażenie. Inci ponownie spotyka na ulicy Melek. Tym razem dziewczynce udaje się z nią porozmawiać, Melek jednak jej nie pamięta i ucieka przed nią. 

Elif - odcinek 795

Inci opowiada Tülay o kolejnym spotkaniu z Melek. Tülay jednak wciąż jej nie wierzy. Razem z Veyselem są bardzo zaniepokojeni stanem dziewczynki. Tymczasem Jülide, nie zastawszy Melek w domu, rusza na jej poszukiwania. Gdy zrezygnowana wraca do domu, okazuje się, że Melek już przyszła i bawi się z Emirhanem. Şafak nabiera coraz większej pewności, że gościem Jülide jest jej mąż. Macide wciąż źle się czuje, Vildan zapewnia Tarika, że to skutek lekarstw, które podaje kobiecie. Hümeyra namawia Tarika na spotkanie z Raną. Jülide nie podoba się, że Emirhan spędza czas z Melek. 

Elif - odcinek 796

Stan psychiczny Melek sprawia, że Jülide obawia się o bezpieczeństwo Emirhana, jednocześnie nie jest w stanie wyrzucić Melek na ulicę. Postanawia więc poradzić się w tej sprawie Tülay, jednak niepokojące zachowanie İnci spycha tę kwestię na dalszy plan. Kolejne sytuacje i niedopowiedzenia sprawiają, że Şafak jest całkowicie przekonany, że to ojciec Emirhana sprowadził się do domu Jülide i jej syna. Mężczyzna jest zdruzgotany. Hümeyra namawia Tarika, aby wybrali się w odwiedziny do Rany. Macide wciąż źle się czuje. Leman próbuje zmusić swojego najemcę Osmana do zapłacenia czynszu. Mężczyzna nie tylko odmawia, ale i grozi Leman. Kobieta postanawia posłużyć się w tej sprawie Veyselem. 

Elif - odcinek 797

Hümeyra próbuje w domu ćwiczyć jogę, jednak obecność domowników nie pozwala się jej skupić. Postanawia skorzystać z propozycji Rany i odwiedza ją w domu. Rana prosi jednak Hümeyrę, by nie wspominała o tym Tarikowi. Leman prosi Veysela, by ten utemperował Osmana. Veysel kategorycznie się na to nie zgadza. Rana bierze kilka dni wolnego nie informując o tym Tarika. Kiedy ten już ma do niej jechać, zatrzymuje go Kerem przypominając o zebraniu. Dzwoni do Rany, ta jednak traktuje go bardzo oschle. Tymczasem Osman grozi Leman.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE