Elif odcinek 976 streszczenie - Birce wygrywa konkurs na projekt. Hümeyra jest podejrzliwa w stosunku do Kymet

2021-05-11 10:35 AW
Elif
Autor: materiały TVP

Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif 976 - streszczenie. Elif to turecki serial, który w polskiej telewizji zadebiutował w maju 2017 roku. Do dziś jest to jedna z najchętniej oglądanych w naszym kraju produkcji znad Bosforu. W postać tytułowej bohaterki wciela się Isabella Damla Güvenilir, która gra jedną z głównych ról w innym tureckim hicie - Promyk nadziei.

Elif 976 - streszczenie 

Hümeyra otwarcie okazuje swoją podejrzliwość w stosunku do Kymet. Melek chce odwiedzić agencje nieruchomości i czym prędzej znaleźć nowe lokum. Przed wyjściem z domu powstrzymuje ją jednak obecność czatującego przed furtką Sedata. W holdingu wszyscy w emocjach czekają na przybycie ikony mody - Lady Kombin, która ma wybrać najlepszy projekt. Akn jest pewny wygranej i nie przestaje dokuczać Birce. Dziewczyna w ostatniej chwili dostarcza swój projekt Filiz, by ta mogła zanieść go do oceny. Leman odnajduje podanie Şafaka o przeniesienie. Jest załamana faktem, że syn chce wyjechać ze Stambułu. W holdingu nadchodzi moment ogłoszenia werdyktu. Rana jest przekonana, że to Akn dostanie pierwsza nagrodę. Ku jej zaskoczeniu konkurs wygrywa projekt Birce.

Elif 976: emisja w TVP i VOD

Odcinek 976 zostanie wyemitowany 12 maja 2021 o godzinie 14:00 w TVP1. Na VOD będzie można go obejrzeć dopiero po emisji telewizyjnej.

Elif: obsada

W serialu występują:

  • Isabella Damla Güvenilir - Elif Emiroğlu
  • Selin Sezgin - Melek Emiroğlu
  • Melis Cemre Çınar - Arzu Karapınar
  • Emre Kıvılcım - Selim Emiroğlu
  • Gülçin Tunçok - Zeynep Emiroğlu
  • Hasan Ballıktaş - Veysel Şimşek 
  • Zeynep Öğren - Tuğçe Emiroğlu 
  • Emre Kıvılcım - Selim Emiroğlu
Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE