Elif odcinek 927 streszczenie - Melek ucieka przed mężczyzną, który został wysłany przez Tarika

2021-03-01 9:02 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 927 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany we wtorek, 2 marca o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 927 - Julide wspomina kłótnię z Leman, kiedy to matka Safaka wyrzuciła jej rzeczy z mieszkania. Awantura była bardzo burzliwa i padły bardzo niemiłe słowa. Kerem i Macide próbują przekonać Humeyrę, aby ta wreszcie wyszła do ludzi i zaczęła normalnie funkcjonować. Parla narzeka na służącą i zaczyna wprowadzać w rezydencji swoje rządy. Okazuje się, że Mahir oraz nowy stażysta w firmie - Akin, świetnie się znają. Mężczyzny ukrywają o jednak przed innymi, ponieważ coś knują. Melek próbuje zapisać Elif do szkoły, ale dyrektor szkoły odrzuca jej wniosek. Emirhan zalicza upadek na rowerze. Z pomocą przychodzi mężczyzna, poszukujący syna. Kiedy do chłopca zbliżają się Safak i Julide, mężczyzna znika. Melek ucieka przed mężczyzną, który najpewniej został wysłany przez Tarika.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Elif 927 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 800 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE