Elif odcinek 895 streszczenie - Mustafa wypytuje okolicznych mieszkańców o Veysela. Tülay ma bolesne mdłości

2021-01-13 8:47 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 895 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 14 stycznia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 895 - Mustafa wypytuje okolicznych mieszkańców o Veysela. Nikt jednak nie jest w stanie mu pomóc. Jeden z nich, Şevki ostrzega Veysela i informuje go o pytającym o niego mężczyźnie. Tymczasem Tülay ma bolesne mdłości. Veysel namawia ją, by poszła do lekarza, lecz kobieta odmawia. Bierze leki i ma nadzieję, że obejdzie się bez wizyty w szpitalu. Dzięki rozgrzewającej zupie Melek, Elif czuje się lepiej. Dręczony wyrzutami sumienia Kerem postanawia oddać się w ręce policji. Razem z Süreyyą jedzie na posterunek, gdzie składa obciążające siebie zeznania. Mustafie udaje się porozmawiać z Veyselem. Ten jednak przekonany o złych intencjach Mustafy zbywa go i neguje jego słowa, jakoby Melek żyła. Mustafa nie poddaje się. Postanawia za wszelką cenę zdobyć zaufanie Veysela. 

Elif 895 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 800 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE