Elif: dziewczynka z serialu. Jak wygląda teraz? Wiek, biografia, zdjęcia

2019-06-28 14:23
screen z Facebook/elifdizisi
Autor: screen z Facebook/elifdizisi

Serial Elif jest jak historia o Kopciuszku. Powstał w Turcji, w 2014 i okazał się wielkim hitem nie tylko tam, ale również m.in. w Polsce. Serialowa Elif jest jedną z największych gwiazd w wielu krajach na świecie. Kim jest Elif Simsek prywatnie?

Biografia serialowej Elif nie jest długa. Dziewczynka naprawdę nazywa się Isabella Damla Güvenilir i urodziła się 18 stycznia 2009 roku w Nowym Jorku. Miała prawie 5 lat, kiedy podczas odwiedzin rodziny w Turcji, została wybrana na główną bohaterkę nowego serialu. Miała w nim zagrać 6-letnią dziewczynkę, która jest córką serialowej Melek, pokojówki w domu Kenana Emiroğlu. Melek zakochała się w nim i zaszła w ciążę. Jednak bojąc się porzucenia nigdy mu nie powiedziała, że Elif to jego córka. Matka Kenana nie zaakceptowała tej miłości i dlatego ten żeni się z Arzu. Melek w końcu związała się z Veyselem, który jest podłym człowiekiem z długami hazardowymi. Veysel postanowił sprzedać małą Elif, żeby spłacić swoje długi!

Elif - obsada

Od ponad 3 lat Isabella jest serialową Elif. Mieszka ze swoją rodziną na wsi w Stambule-Sile i tam chodzi do szkoły. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ pracy przy serialu jest bardzo dużo ( w Polsce emisja jest codziennie!). Powstało już prawie 600 odcinków serialu, a do tego dochodzą obowiązki gwiazdy, czyli wizyty w krajach, w których „Elif” zdobyła wielką popularność. Na spotkania z dziewczynką potrafi przyjść cały stadion fanów! Największe rekordy serial pobił w Indonezji, Macedonii, Bośni, Serbii, Estonii, Kolumbii i Peru. Z fanami spotyka się również na Youtubie kna anale Pokito. Ostatnio coraz większą popularność zyskuje w Polsce. Serial można oglądać w TVP1 od 8 maja tego roku, zawsze od poniedziałku do piątku o 14:00. Poznajcie serialową Elif na zdjęciach i filmach!

Elif - zdjęcia i filmy

NAJNOWSZE