Elif odcinek 816 streszczenie - Vildan postanawia powiedzieć wszystkim prawdę o Elif i o wszystkich występkach Tarika

2020-09-16 13:00 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 816 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 17 września o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 816 - Jülide odwiedza właścicielka mieszkania. Okazuje się, że z powodu problemów finansowych mieszkanie zostało zajęte przez bank. Jülide i Emirhan muszą się wyprowadzić. Chłopiec jest zdruzgotany. Nie chce znowu zmieniać miejsca zamieszkania, szkoły i kolegów. Jülide obiecuje synkowi, że znajdzie mieszkanie w okolicy. Nie jest to jednak takie łatwe. Hümeyra jest zaniepokojona nieobecnością Tarika. Tymczasem ranny w nogę mężczyzna nie może się ruszyć i jest uwięziony w garażu. Macide i domownicy wracają do rezydencji. Cała rodzina odetchnęła z ulgą, gdy Macide odzyskała zdrowie. Vildan postanawia powiedzieć im prawdę o Elif i wszystkich występkach Tarika. Ten powstrzymuje ją w ostatniej chwili, przekonując domowników, że Vildan planowała odejść z rezydencji, a on ją od tego odwiódł. 

Elif 816 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 800 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE