Elif odcinek 743 streszczenie - Hümeyra coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że mąż ją zdradza

2020-06-03 13:00 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 743 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 4 czerwca o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 743 - Policji w dalszym ciągu nie udaje się ustalić tożsamości Elif. Sema każe Caferowi poszukać Elif w okolicznych szpitalach. Birce jest przekonana, że to Yunus w ostatnim momencie zmienił decyzję w sprawie jej zatrudnienia. Okazuje się jednak, że ten o niczym nie wiedział. Po jego interwencji u Kerema Birce zostaje zatrudniona w holdingu. Kerem wzywa do siebie Ranę i daje jej reprymendę. Rana uświadamia sobie, że Tarik nie ma tak dużej władzy w firmie, jak myślała. Hümeyra coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że jej mąż ją zdradza. Tarik umawia się z Raną w restauracji. Gdy dostaje informację o Elif, zostawia Ranę samą. 

Elif 743 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 600 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE