Elif - ile odcinków zostało do końca? Do kiedy w TVP1? Ile odcinków w Polsce?

Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale od wielu miesięcy cieszą się w Polsce ogromną popularnością i przyciągają przed ekrany liczną publiczność. Widzowie pokochali produkcje znad Bosforu za urodziwą obsadę, romantyczne wątki miłosne, trzymające w napięciu wątki kryminalne oraz za obecność czarnych bohaterów, którzy za wszelką cenę chcą zaszkodzić głównym bohaterom. Wszystkie te cechy odnaleźć można w Elif – serialu, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Ile odcinków zostało do jego końca?

Elif - do kiedy w TVP1? Ile odcinków zostało do końca? Serial Elif zadebiutował w Polsce w 2017 roku. Od samego początku przyciąga przed telewizory ogromną publiczność, która z niecierpliwością wyczekuje nowych epizodów produkcji. Serial dostarcza wiele emocji, ponieważ nie brakuje w nim nagłych zwrotów akcji, intryg, porwań oraz morderstw. Do tej pory wyemitowanych zostało ponad 1000 odcinków. Ile jeszcze przed nami?

Elif - o czym jest serial?

Melek pracowała jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie - najstarszym synu pracodawców. Matka Kenana nie akceptowała jednak ich związku, dlatego wyrzuciła ciężarną Melek. Kobieta odeszła, a Kenan żył w przekonaniu, że ukochana go zostawiła. Nie wiedział on o tym, że Melek jest z nim w ciąży, dlatego ożenił się z inną kobietą. W tym czasie urodziła się Elif. Jej matka ze względu na chorobę, musiała oddać ją pod opiekę przyjaciółki. Ta zaprowadziła dziewczynkę do domu jej ojca. Elif zmuszona była żyć w miejscu, którego nie znała, z obcymi jej ludźmi.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Elif - do kiedy w TVP1?

Serial Elif w tureckiej telewizji był emitowany w latach 2014-2019. W tym czasie powstało aż 940 odcinków, a każdy z nich liczył od 45 do nawet 70 minut. W Polsce produkcję można oglądać od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 w TVP1. Odcinki trwają tu jednak znacznie krócej – ok 30-35 minut. To powoduje, że w Polsce wyemitowanych zostanie więcej odcinków, bo około 1150. Do końca Elif pozostało nam więc około 60 odcinków. Najpewniej ostatni z nich zostanie wyemitowany na początku 2022 roku.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE