Elif 843, 844, 845, 846, 847 streszczenia. Hümeyra jest przerażona atakiem Tarika

2020-10-26 8:57 PK
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 843, 844, 845, 846, 847 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 83-847 odbędzie się w dniach 26-30 października. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif 843, 844, 845, 846, 847. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 843-847 serialu Elif prezentujemy poniżej.

Elif 843 streszczenie

Alev próbuje za wszelką cenę przypodobać się Leman. Şafak nie może dojść do siebie po spotkaniu z Jülide. Ta zaś, nie może uwierzyć, że zdobyła się na taką śmiałość. Jej stan zwraca uwagę Tülay i Melek. Hümeyra szykuje się na baby shower, nieźle dając się we znaki krawcowej. W domu natomiast, trwają przygotowania do święta – Nocy Życzeń. Hümeyra ma żal do Kerema za to, że wciąż nie zamknął projektu.

Elif 844 streszczenie

Keremowi udaje się przekonać Hümeyrę do swoich racji. Süreyya próbuje nakłonić Kerema, by nie rezygnował z projektu. Również Rana dowiaduje się o prośbie Hümeyry i jest zadowolona, że wszystko układa się po jej myśli. Cem bezskutecznie stara się przetłumaczyć Ranie, że to nie miłość do Tarıka nią kieruje, ale gniew i w związku z tym powinna skończyć swoją grę.

Elif 845 streszczenie

Pracownicy holdingu nie mogą doczekać się zebrania z panem Ruhatem. Załamują się jednak na wieść, że klient odwołał spotkanie. Okazuje się, że to Tarık celowo wprowadził w błąd nowego kontrahenta i anulował zebranie. Kerem zadręcza się próbując zrozumieć, dlaczego klient zrezygnował. Yunus ma poczucie winy i sądzi, że powinien był poczekać na oficjalne ustalenia. Rana jest przekonana, że to Tarık za wszystko odpowiada. Kobieta postanawia udowodnić, że to on sabotuje projekt.

Elif 846 streszczenie

Hümeyra jest pochłonięta przygotowaniami do przyjęcia. Pomaga jej w tym Parla. Elif również ekscytuje się wydarzeniem. Jülide w końcu wyłącza muzykę. Uświadamia sobie, że gdy ona sprzątała, Melek wielokrotnie pukała i dzwoniła do drzwi próbując wejść do domu. Leman coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że Alev nie ma zamiaru się od niej wyprowadzić. Wspierany przez Süreyyę, Kerem ogłasza zespołowi, że nie wycofa się z realizacji nowego projektu. Rana odnajduje mail od Ruhata, z którego wynika, że to Tarık odwołał zebranie. Kobieta drwi z niego, mówiąc, że wykorzystuje żonę, by umocnić swoją pozycję w firmie. Tarık wściekły jedzie do rezydencji, gdzie na oczach wszystkich napada na Hümeyrę.

Elif 847 streszczenie

Hümeyra jest przerażona atakiem Tarika. Mężczyzna oskarża ją o zniewagę i publiczne upokorzenie. Roztrzęsiona Hümeyra odwołuje przyjęcie i w gniewie niszczy dekoracje. Parla i Macide są bardzo zaniepokojone jej stanem. Tymczasem Tarik upija się i jedzie do domu Rany. Kobieta postanawia wykorzystać sytuację i sprawić, by Hümeyra dowiedziała się o ich romansie. Elif pragnąc pocieszyć Hümeyrę wręczą jej samodzielnie wykonane bransoletki. Choć w pierwszej chwili kobieta odrzuca prezent sprawiając dziewczynce przykrość, po namyśle docenia gest i przeprasza Elif. Widząc stan siostry, Kerem postanawia ostatecznie zrezygnować z projektu.

Dorota Gardias: Miałam koronawirusa, sąsiedzi omijają mnie szerokim łukiem.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE