Elif 975 - streszczenie szczegółowe. Co się wydarzy w odcinku 11.05.2021?

2021-05-06 11:08 AW
Elif
Autor: materiały TVP

Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif 975 - streszczenie szczegółowe. Co się wydarzy w odcinku 11.05.2021? Elif to turecki serial, który w polskiej telewizji zadebiutował w maju 2017 roku. Do dziś jest to jedna z najchętniej oglądanych w naszym kraju produkcji znad Bosforu. W postać tytułowej bohaterki wciela się Isabella Damla Güvenilir, która gra jedną z głównych ról w innym tureckim hicie - Promyk nadziei.

Elif 975 - streszczenie szczegółowe. Co się wydarzy w odcinku 11.05.2021?

Alev opowiada Tufanowi o zażyłości Şafaka i Emirhana i przekonuje go, że Şafak chce odebrać mu syna. Za namową Alev, Tufan niby przypadkiem wpada na Şafaka i opowiada mu o jego dobrych relacjach z żoną i synem. Şafakowi coraz trudniej znieść całą sytuację, postanawia jednak złożyć podanie o przeniesienie. Tufan żąda od Jülide, by pozwoliła Emirhanowi z nim rozmawiać, a jednocześnie zakazała synowi kontaktów z Şafakiem. Grozi też, że wyzna Emirhanowi prawdę, jeżeli Jülide postąpi inaczej. Przez przygotowania do konkursu Birce i Akin zapominają o zadaniu, które wyznaczył im Kerem. Otrzymawszy od nich niekompletne materiały Kerem udziela im surowej reprymendy. Sedat rozsiewa po okolicy kolejne plotki o Melek tym razem o tym, że próbuje go uwieść. Zbulwersowana sąsiadka robi Melek awanturę. Mimo złej sytuacji finansowej Melek i Asli decydują się na rozpoczęcie poszukiwań nowego domu. Pod pretekstem spotkania ze znajomą, Kiymet zamierza zobaczyć się z Mahirem. Kiedy Macide proponuje jej, aby zaprosiła kobietę do rezydencji, Kiymet próbuje przekonać ją, że nie jest to dobry pomysł. Odmawia też skorzystania z usług kierowcy. Hümeyrę mocno zastanawia dziwne zachowanie ciotki.

Elif 975: emisja w TVP i VOD

Odcinek 974 zostanie wyemitowany 11 maja 2021 o godzinie 14:00 w TVP1. Na VOD będzie można go obejrzeć dopiero po emisji telewizyjnej.

Elif: obsada

W serialu występują:

  • Isabella Damla Güvenilir - Elif Emiroğlu
  • Selin Sezgin - Melek Emiroğlu
  • Melis Cemre Çınar - Arzu Karapınar
  • Emre Kıvılcım - Selim Emiroğlu
  • Gülçin Tunçok - Zeynep Emiroğlu
  • Hasan Ballıktaş - Veysel Şimşek 
  • Zeynep Öğren - Tuğçe Emiroğlu 
  • Emre Kıvılcım - Selim Emiroğlu
Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE