Elif 924 streszczenie. Ostatni odcinek sezonu! Co się wydarzy?

2021-02-18 8:50 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Więzień miłości, Przysięga, Wymarzona miłość, Łzy Cennet, Miłosne potyczki czy też Wieczna miłość to tureckie seriale, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. W każdym z nich widzowie odnajdują zarówno wątki miłosne, kryminalne, jak i komediowe. Wśród uwielbianych produkcji znad Bosforu zdecydowanie znajduje się również Elif. Już wkrótce wyemitowany zostanie ostatni odcinek czwartego sezonu hitu TVP1. Co się w nim wydarzy?

Elif - ostatni odcinek czwartego sezonu! Nie zabraknie w nim emocji. Elif gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Od samego początku produkcja przyciąga ogromną publiczność, która z niecierpliwością czeka na kolejne epizody tureckiego hitu. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 900 odcinków Elif. W najbliższych dniach pokazany zostanie finał czwartego sezonu serialu. Co się będzie działo?

Elif - odcinek 924

Ostatni odcinek czwartego sezonu Elif zostanie wyemitowany już we wtorek 25 lutego 2021 roku. Najprawdopodobniej to właśnie w finale tej odsłony Rıza, jeden ze zbirów Tarıka będzie próbował zastrzelić Melek i Elif. Na szczęście matka z córką wyjdą z tego zamachu całe i zdrowe. Wiadomo również, że w ostatnich epizodach aresztowany zostanie Tarik, odpowiedzialny za zabójstwo Veysela oraz Mustafy. Czy główni bohaterowie nareszcie będą wiedli spokojne życie? O tym przekonamy się w piątym i zarazem finałowym sezonie Elif, którego emisja rozpocznie się już 26 lutego.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE