Elif 914 streszczenie po polsku. Hümeyra straci dziecko! To kolejny cios dla kobiety

2021-01-27 10:05 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale od miesięcy biją w Polsce prawdziwe rekordy popularności. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu staje się hitem. Wśród najpopularniejszych tureckich seriali warto wymienić Elif. Produkcja gości na antenie TVP1 od 2017 roku i stale cieszy się wysoką oglądalnością. W najbliższych odcinkach hitu nie zabraknie emocji. Hümeyra straci dziecko!

Elif odcinek 914 - co się wydarzy? Elif to turecki serial, który od 2017 roku jest emitowany na antenie TVP1. W popularnej produkcji widzowie odnaleźć mogą zarówno zdrady, romanse, intrygi, morderstwa, pościgi jak i romantyczne historie miłosne, których rozwój chętnie oglądamy. Niestety w najbliższych epizodach ponownie będziemy świadkami dramatycznych wydarzeń. Co dokładnie się wydarzy? 

Elif 914 - streszczenie

W najbliższych odcinkach Elif Hümeyra przypadkiem usłyszy rozmowę Macide, podczas której kobieta oskarży Tarika o kradzież i zaginięcie Mustafy. Nie będzie mogła uwierzyć w to, że jej matka nie ma wątpliwości co do winy swojego zięcia. Między kobietami dojdzie do ostrej wymiany zdań. Po rozmowie z Macide Hümeyra pojedzie do Rany. Kiedy jednak będzie pod jej domem, zauważy, że przyjaciółka wsiada do samochodu, mówiąc, że jest poza miastem.

Hümeyra, nie mogąc zrozumieć, dlaczego przyjaciółka ją okłamała, postanowi jechać za nią. Szybko okaże się, że Rana pojechała do Tarika i to ona jest jego kochanką. Roztrzęsiona Hümeyra będzie śledzić ich, gdy jadą na spotkanie z przemytnikiem. Nagle dopadną ją bardzo bolesne skurcze i kobieta będzie musiała zjechać na pobocze. W 914. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na środę, 10 lutego 2021 roku dowiemy się, że Hümeyra straciła dziecko... Kobieta nie będzie mogła pogodzić się z tym, co się stało. Jak dalej potoczą się jej losy? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach serialu.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE