Elif 904 streszczenie po polsku. Kerem obiecuje Parli, że się z nią ożeni! Złamie serce Süreyyi

2021-01-13 9:43 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale to niekwestionowany hit ostatnich miesięcy. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu zyskuje ogromną sympatię ze strony widzów. Wśród najpopularniejszych tureckich seriali niewątpliwie należy wymienić Elif. Serial ten gości na antenie TVP1 od 2017 roku i stale przyciąga ogromną publiczność. W najbliższych odcinkach produkcji nie zabraknie emocji. Kerem, który nie będzie mógł znieść cierpienia Parli, obieca jej, że się z nią ożeni.

Elif 904 streszczenie po polsku. Kerem obiecuje Parli, że się z nią ożeni! Złamie serce Süreyyi. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif 904 - Kerem obiecuje Parli, że się z nią ożeni!

Od tygodni widzowie mają okazję śledzić rozwój relacji pomiędzy Keremem a Süreyyą. Zakochani nie widzą świata poza sobą, ale niestety stale coś staje na drodze do ich szczęścia. Parla, która za wszelką cenę pragnie zdobyć Kerema, miała poważny wypadek samochodowy, w wyniku którego jest sparaliżowana. Lekarze twierdzą, że już nigdy nie będzie mogła chodzić. Kerem czuje się winny tej sytuacji, ponieważ zamiast zawieźć Parlę na egzamin osobiście, zlecił to zadanie jednemu z kierowców. Ma wyrzuty sumienia, dlatego stale przebywa u boku Parli w szpitalu, tracąc tym samym Süreyyę.

W 904. odcinku Elif, który zostanie wyemitowany już w środę, 27 stycznia 2021 roku, Parla dostanie histerii i zacznie krzyczeć, że pragnie umrzeć. Kerem, nie mogąc dłużej znieść jej cierpienia, obiecuje jej, że się z nią ożeni. Parla nareszcie dopnie swego, natomiast Süreyya będzie miała złamane serce... Jak potoczą się dalej losy bohaterów Elif? Pozostaje nam śledzić kolejne odcinki serialu.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE