Elif 699 streszczenie - W firmie Tarika pojawia się Zafer, z którym mężczyzna ma wejść w nieuczciwy interes

2020-03-31 13:00 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 699 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę, 1 kwietnia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 699 - Parla i Hümeyra postanawiają przygotować kolację dla domowników. Przy okazji Parla chce pozbyć się na jakiś czas Reyhan, wysyłając ją do sklepu po trudno dostępny, a w rzeczywistości zupełnie niepotrzebny składnik. Wykończoną poszukiwaniami Reyhan spotyka Kerema i razem wracają do domu motorem. Na wieść o tym Parla jest w szoku. Danie przygotowane przez Parlę jest nie do zjedzenia, jednak przez uprzejmość domownicy nie dają nic po sobie poznać. W firmie Tarika pojawia się Zafer, z którym mężczyzna ma wejść w niezbyt uczciwy interes. Tarik pilnie potrzebuje dużej sumy pieniędzy. Rana przeczuwa, że Tarik coś kombinuje. Kobieta jest również dotknięta gburowatym zachowaniem Yunusa. 

Elif 699 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 600 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE