Elif 698 streszczenie - Elif stara się opiekować chorą Vildan, chociaż ta wciąż bardzo źle ją traktuje

2020-03-30 13:00 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 698 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany we wtorek, 31 marca godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 698 - Reyhan jest głęboko dotknięta słowami Kerema, nie ma pojęcia, że to nieporozumienie. Kerem nie rozumie oziębłości dziewczyny. Leman za wszelką cenę próbuje wyswatać Şafaka. Ten jest coraz bardziej poirytowany zachowaniem matki. Ale ona nie ustępuje. Elif stara się opiekować chorą Vildan, chociaż ta wciąż bardzo źle ją traktuje. Reyhan i Yildiz są wzruszone postawą dziewczynki. Hümeyra przeżywa kłótnię z Tarikiem, ten jednak z wyrachowaniem znów zjednuje sobie jej przychylność. Wspaniały nastrój Hümeyry ma wpływ na wszystkich domowników, również Reyhan, której Hümeyra podarowuje swój naszyjnik. 

Elif 698 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 600 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE