Elif 669 streszczenie - Arzu popycha Umita, doprowadzając do tragicznego wypadku. Przerażona ukrywa ciało Umita w lesie i ucieka

2020-02-17 13:00 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 669 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany we wtorek, 18 lutego godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 669 - Arzu postanawia sprzedać dom, żeby zdobyć pieniądze. Jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że rezydencja już została sprzedana i muszą się wyprowadzić. Aliye, Selim i Zeynep wyjeżdżają na operację Selima, żegna ich cała rodzina. Wśród krzyków i awantur Umitowi udaje się w końcu wyprowadzić Arzu z posiadłości. Wściekła Arzu popycha Umita, doprowadzając do tragicznego wypadku. Przerażona ukrywa ciało Umita w lesie i ucieka. Sąsiadki plotkują o Melek i jej związkach. 

Elif 669 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE