Elif 666 streszczenie - Umit nie może uwierzyć, że Arzu żyje. Kobieta wyjawia mu, że zidentyfikowane ciało należało do Goncy

2020-02-12 13:00 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 666 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 13 lutego godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 666 - Arzu potrzebuje pieniędzy na wyrobienie fałszywego dowodu osobistego. Wraca do rezydencji. Yusuf próbuje nakłonić Selima, by zgodził się na podjęcie leczenia. Postanawia sprzedać dom, żeby pokryć koszty terapii. Umit nie może uwierzyć, że Arzu żyje. Kobieta wyjawia mu, że zwłoki, które identyfikował, należały do Goncy. Okazuje się, że mężczyzna, którego szuka Yahya, to Yusuf. Elif i Zeynep znajdują sposób na pozyskanie pieniędzy na leczenie.

Elif 666 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE