Elif 592 streszczenie - do Emiroglu przychodzą Veysel i Tülay. Sitare rozpoznaje w Veyselu mężczyznę, z którym rozmawiała w biurze Erkuta

2019-10-21 13:00 kw
Elif
Autor: materiał TVP

Elif streszczenie odcinka 592 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany we wtorek, 22 października o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 592 - streszczenie. Sitare przebija oponę w samochodzie Selima, przez co muszą nocować w samochodzie. Kiedy wracają do domu Zeynep jest rozczarowana i wściekła. Na rozprawie pojawiają się Aysel i Suna, namówione przez Yusufa do złożenia zeznań. Dzięki ich pomocy i znakomitej obronie Yusufa, sędzia wyznacza kolejną rozprawę. Do Emiroglu przychodzą z wizytą Veysel i Tülay. Sitare rozpoznaje w Veyselu mężczyznę, z którym rozmawiała w biurze Erkuta. W odwecie Arzu zwalnia Sunę i Aysel z pracy w szwalni.

Elif 592 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli. 

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE