Elif 584 streszczenie - mężczyźni wynajęci przez Arzu żądają zapłaty

2019-10-09 19:20 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 584 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 10 października o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 584 - streszczenie. Sitare namawia Zeynep, żeby zataiła przed Selimem wizytę Erkuta. Yusuf zostaje wypisany ze szpitala. Początkowo zamierza zatrzymać się w domu stryja, o czym dowiaduje się Leyla. Okazuje się jednak, że mężczyzna wyjeżdża z rodziną. Selim i Melek oferują swoją pomoc i zabierają Yusufa do domu. Mężczyźni, których Arzu wynajęła, żeby zabili Yusufa, żądają zapłaty. Arzu odmawia, ponieważ nie wykonali swojego zadania. Leyla przychodzi do Melek na przymiarkę, na widok Yusufa czuje się zdradzona i oszukana. Selim spotka Erkuta, mężczyzna mówi, że był w ich domu i grozi, że wyjawi Zeynep prawdę o Sitare. Selim sądzi, że Erkut blefuje. Nie wierzy, że Zeynep mogła ukryć przed nim coś takiego.

Elif 584 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli. 

Wiêcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE