Elif odcinek 569 streszczenie - Ayla kompromituje siebie i Murata podczas odwiedzin Zeynep. Murat jest wściekły

2019-09-18 13:19 k.w.
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 569 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 19 września o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 569 - streszczenie. Po wypadku Zeynep w szwalni Yusuf składa pozew w sądzie przeciwko Cevahirowi. Feraye podsłuchuje rozmowę Melek z pracownicami i dowiaduje się, że Zeynep była na obdukcji. Mówi o tym Cevahirowi. Przerażony mężczyzna prosi Arzu o spotkanie. Chce, żeby kobieta dała mu pieniądze na nowe prasowalnice. Yusuf przypadkiem słyszy ich rozmowę, z której dowiaduje się, że Arzu jest współwłaścicielką szwalni. Ayla kompromituje siebie i Murata podczas odwiedzin Zeynep. Murat jest wściekły. Erkut zleca adwokatowi sfałszowanie dokumentu, na mocy którego Gonca rzekomo scedowała na Erkuta prawa do firmy. Tymczasem Gonca, ukrywając fakt, że odzyskała pamięć, próbuje odzyskać swój majątek.

Elif 569 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE