Elif 23.07.2021 - dlaczego nie ma? Kiedy emisja 1022. odcinka?

2021-07-23 9:49 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Za co widzowie kochają tureckie seriale? Przede wszystkim za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, porwania, intrygi, kłamstwa czy też romanse. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli produkcji znad Bosforu, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Każdy odcinek przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną publiczność, która z zapartym tchem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Niestety w piątek 23 lipca 2021 roku nie zostanie pokazany kolejny odcinek Elif. Dlaczego?

Elif 23.07.2021 - dlaczego nie ma? Kiedy emisja 1022. odcinka? Więzień miłości, Przysięga, Wieczna miłość, Zapach truskawek, Marzę o tobie, Wymarzona miłość, Elif czy też Miłosne potyczki to telenowele z Turcji, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, romantyczne, jak i kryminalne. W piątek 23 lipca 2021 roku Telewizja Polska miała wyemitować kolejny, 1022. odcinek Elif. Dlaczego jego emisja została przesunięta?

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27

Elif 23.07.2021 - dlaczego nie ma?

W piątek 23 lipca 2021 roku startują Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, które potrwają aż do 8 sierpnia. Przez kilkanaście dni widzowie będą mieli okazję oglądać rywalizację uczestników w aż 37 dyscyplinach. Ze względu na to sportowe wydarzenie, Telewizja Polska wprowadziła zmiany w ramówce. Od 23 lipca aż do 8 sierpnia TVP1 nie pokaże nowych odcinków Elif. Turecki serial powróci na ekrany naszych telewizorów dopiero w poniedziałek 9 sierpnia. Co wydarzy się w odcinku po przerwie?

Elif - odcinek 1022

Zdruzgotana rodzina czeka na posterunku na wieści o Keremie. Na komisariacie pojawia się również Rana. Między nią a Hümeyrą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Hümeyra podejrzewa, że kobieta może mieć coś wspólnego z intrygą wymierzoną przeciwko jej bratu. Kymet triumfuje w duchu, Mahirowi jednak trudno patrzeć na ich cierpienie. Między matką a synem dochodzi do kolejnego spięcia. Jülide i Şafak nie przerywają poszukiwań Emirhana. Jülide jest już na skraju rozpaczy, kiedy Leman dzwoni do Şafaka z wiadomością, że Emirhan jest u nich. Kiedy docierają na miejsce, chłopiec stanowczo odmawia powrotu do domu z matką, nie chce nawet patrzeć na Jülide.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE