Elif 23.07.2021 - dlaczego nie ma? Kiedy emisja 1022. odcinka?

2021-07-23 9:49 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Za co widzowie kochają tureckie seriale? Przede wszystkim za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, porwania, intrygi, kłamstwa czy też romanse. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli produkcji znad Bosforu, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Każdy odcinek przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną publiczność, która z zapartym tchem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Niestety w piątek 23 lipca 2021 roku nie zostanie pokazany kolejny odcinek Elif. Dlaczego?

Elif 23.07.2021 - dlaczego nie ma? Kiedy emisja 1022. odcinka? Więzień miłości, Przysięga, Wieczna miłość, Zapach truskawek, Marzę o tobie, Wymarzona miłość, Elif czy też Miłosne potyczki to telenowele z Turcji, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, romantyczne, jak i kryminalne. W piątek 23 lipca 2021 roku Telewizja Polska miała wyemitować kolejny, 1022. odcinek Elif. Dlaczego jego emisja została przesunięta?

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27

Elif 23.07.2021 - dlaczego nie ma?

W piątek 23 lipca 2021 roku startują Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, które potrwają aż do 8 sierpnia. Przez kilkanaście dni widzowie będą mieli okazję oglądać rywalizację uczestników w aż 37 dyscyplinach. Ze względu na to sportowe wydarzenie, Telewizja Polska wprowadziła zmiany w ramówce. Od 23 lipca aż do 8 sierpnia TVP1 nie pokaże nowych odcinków Elif. Turecki serial powróci na ekrany naszych telewizorów dopiero w poniedziałek 9 sierpnia. Co wydarzy się w odcinku po przerwie?

Elif - odcinek 1022

Zdruzgotana rodzina czeka na posterunku na wieści o Keremie. Na komisariacie pojawia się również Rana. Między nią a Hümeyrą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Hümeyra podejrzewa, że kobieta może mieć coś wspólnego z intrygą wymierzoną przeciwko jej bratu. Kymet triumfuje w duchu, Mahirowi jednak trudno patrzeć na ich cierpienie. Między matką a synem dochodzi do kolejnego spięcia. Jülide i Şafak nie przerywają poszukiwań Emirhana. Jülide jest już na skraju rozpaczy, kiedy Leman dzwoni do Şafaka z wiadomością, że Emirhan jest u nich. Kiedy docierają na miejsce, chłopiec stanowczo odmawia powrotu do domu z matką, nie chce nawet patrzeć na Jülide.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE